ما نباید حتی یک لحظه مردم را فراموش کنیم

در مراسم تجدید میثاق نمایندگان با آرمان های امام (ره)

کلیباف: نباید حتی یک لحظه مردم را فراموش کنیم

بر اساس گزارش ها اعتدالمحمد باکر کلیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه 15 بهمن ماه) به همراه جمعی از نمایندگان مجلس با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر اسلام تجدید میثاق کردند. جمهوری و شهدا

رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: توفیق همه ما این بود که بار دیگر در حرم امام خمینی (ره) و شهدای معظم دهه فجر گرد هم آییم و از شهدا یادی کنیم، آن مردانی که در هیچ زمان سختی، مخالفانشان عقب نشینی نکردند، به امام و راه خود ایمان آوردند و به مردم و کشور خود ارادت داشتند و به اسلام و انقلاب خود افتخار کردند.

وی ادامه داد: درود بر روح تابناک امام شهدا، این مردی که در روزگاری که دین در غربت بود و نامی از معنویت و اسلام و مسلمین در دنیا دیده نمی شد و مظلوم بود، این مرد الهی. او که فقط برای خدا صحبت می کرد، نگفت و جز در راه خدا قدم نگذاشت، این تحول عظیم را در این دوره از تاریخ ایجاد کرد.

رئیس قوه مقننه کشور افزود: امروز نیز مانند هر سال در این زمان و مکان حضور داشتیم اما ورود ما نمادین و نمایشی نیست. ما معتقدیم که امروز برای تجدید وفاداری و عهد خود با امام خود در اینجا جمع شده ایم و این وفاداری یک حقیقت مهم را نشان می دهد و آن این است که ما به راه انقلاب خود ایمان داریم و همچنین معتقدیم که برای غلبه و غلبه بر مشکلات باید به ایدئولوژی امام تکیه کنیم و راه امام را طی کنیم.

  چند نکته مهم برای خرید کاندوم - تفکر مدرن

کلیباف افزود: ما معتقدیم که انقلاب ما و امام ما برگی از تاریخ نبوده است، بلکه امام حقیقتی جاودانه است و انقلاب ما حرکتی دائماً رو به رشد است و دلیل روشن آن این است که این انقلاب منطبق بر سنت های الهی است. این انقلاب یک انقلاب مردمی است و این شعار من نیست، بلکه یک واقعیت است.

وی با بیان اینکه اگر به 40 سال گذشته نگاهی بیندازیم، می بینیم که هر جا موفق شده ایم حقیقت بقای امام را می بینیم، تصریح کرد: یعنی حقیقت امام زنده است و انقلاب اسلامی رو به رشد است. این حقیقت امام است که هم الگوی عمل و هم شاخص حرکت را به ما می دهد و هرگاه از الگوی عمل و شاخص حرکت دور شویم دچار مشکل می شویم.

وی ادامه داد: اگر امروز در جامعه افرادی ناامید را می بینیم، افرادی که روزی همراه انقلاب بودند و امروز حسرت گذشته خود را می خورند، باید بدانند که از راه امام دور شده اند، پس باید توجه کرد. به این موضوع مهم.» به ویژه بنده و همه کسانی که امروز مسئولیت دارند و این مسئولیت بر عهده ماست، باید همواره به حرکت هایی که نیاز کشور و انقلاب است پایبند باشیم و در این مسیر بر اصول و مبانی امام زمان (عج) باشیم. ، ما یاد گرفته ایم که حرکت کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در آرمان ها، شعارها و نهضت های امام(ره) مهمترین مسئله مردم بوده و هست و این مردم فقیر و پابرهنه هستند، افزود: طعم فقر را چشیدند، این انقلاب مستضعفین است در تمام صحنه های انقلاب و در این 40 سال بعد از آن شاهد بوده ایم که این مردم همیشه به انقلاب و نظام وفادار هستند، بنابراین باید به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به آنها متعهد باشیم و وارد شویم. آن جهت و لحظه ما مردم خود را فراموش نمی کنیم.

  بمب نقل و انتقالات زمستانی مجیدی بالاخره رسما به استقلال - تفکر مدرن - پیوست

کلیباف بیان کرد: اگر می خواهیم مسیر انقلاب را در کشور طی کنیم باید در عرصه های مختلف راه امام را طی کنیم و متعادل حرکت کنیم. به عبارت دیگر، برای اینکه همه چیز را درست و در همه ابعاد انجام دهیم، باید از حقوق جمهوری، اسلام، استقلال، آزادی، عقلانیت و معنویت استفاده کنیم و در حکمرانی باید حق عدالت را اعمال کنیم و اطمینان حاصل کنیم که همه آنها حس و با هم، و این مکتب و راه امام است.

سخنگوی مجلس با بیان اینکه زیارت حرم امام خمینی (ره) شعاری نیست، گفت: این حضور به این دلیل است که خود را در عمل، در حرکت، در گفتار و در تصمیمات مقید به مبانی و راه ایشان می دانیم. .

کلیباف افزود: باید بدانیم که همه ما یک تعهد انقلابی داریم، به ویژه با منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه گام دوم انقلاب که سند راهی است که باید طی کنیم؛ به همین دلیل است که ما باید در این مسیر حرکت کنیم. ما به این راه و این راه نمی رویم، خداوند با هیچ کس عهد برادری ندارد و قطعاً گروه ها، افراد و قبایل دیگر دین خدا را خواهند کرد.

رئیس جمهور مجلس در این خصوص گفت: جوانان و نیروهای انقلابی ما و کسانی که به سنت ها و مردم الهی معتقدند و به دنبال تحول و حکومت جدید هستند و می خواهند فرزند زمان خود باشند باید راه انقلاب و حقیقت صعودی ما باشند. امام راحل در مسیری که در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی است زنده بمانید و امروز هم مردم از مجلس انقلاب همین انتظار را دارند.

  آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت در 28 فروردین / ترافیک سنگین صبحگاهی در اکثر محورها و گردنه های تهران

وی افزود: در کنار مزار شهدا و امام شهدا از خداوند متعال می خواهیم که توفیق بندگی و اطاعت و توفیق خدمت به مردم را به ما عنایت فرماید تا به گونه ای عمل کنیم که مدیون نباشیم. در روز قیامت به شهدا و امام شهدا و مردم ما باشد: «خداوند از جمله مردمی باشد که خدمتگزاران صادق مردم و سربازان خوب برای رهبر کبیر انقلاب و همچنین توفیق خدمت به خداوند متعال باشند. خداوند.

رئیس قوه مقننه به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل، این شهیدان والامقام را افتتاح و ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید