ما قول دادیم که نبازیم / منتظر یک پلی آف جالب – فکر مدرن باشیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رحمان محمدی راد امشب (یکشنبه 15 بهمن) پس از شکست 3 بر 2 مقابل سایپا گفت: در شرایطی هستیم که بازیکنان خسته و نگران هستند. موقعیت ما در پلی آف مشخص است و ایجاد انگیزه در بازیکنان برای بهترین عملکرد دشوار است.

وی افزود: خوشحالم که با بازیکنانی کار می کنم که از نظر روحی آنقدر قوی هستند که رویارویی با هر تیمی را در ذهن خود بپذیرند و با تمام وجود مقابل آنها بازی کنند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان ادامه داد: قبل از بازی فکر نمی کردم بازی راحتی داشته باشیم و اگر این فکر را داشتم با یک آرنج دیگر به میدان می رفتیم.

محمدی راد گفت: در ست اول با اینکه امتیازات پیش بودیم اما با دو اشتباه بچه نتیجه را از دست دادیم. پس از اجازه دو ست، سعی کردیم سه ست دیگر را با تمام توان بازی کنیم تا پیروز از زمین خارج شویم.

وی در خصوص شروع پلی آف خاطرنشان کرد: در پلی آف شرایط مساوی برای هر هشت تیم ایجاد شده است و در تهران مسابقات به صورت متمرکز برگزار می شود. نتایجی که تاکنون در لیگ دیده‌ایم، گواه این است که همه تیم‌ها می‌توانند برنده شوند و پلی آف جذابی داریم.

محمدی راد گفت: امیدوارم بتوانیم زحماتی را که تاکنون انجام داده ایم محقق کنیم و گام به گام شرایط را برای خودمان بهتر کنیم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان با اشاره به مصدومیت میرزادجانپور در جریان این دیدار گفت: معتبه میرزادجانپور دچار اسپاسم عضله ران شد که به نظر می رسد آسیب جدی نباشد، پزشک این تیم در حال بررسی وضعیت وی است. او یکی از بازیکنانی است که در مسابقات زیادی به میدان رفته و این طبیعی است. امیدوارم ایلگری بازیکن سایپا مشکل جدی نداشته باشد.

  شمهانی: همه کشورهای منطقه باید در کمک به مردم افغانستان - تفکر مدرن مشارکت داشته باشند

محمدی راد تاکید کرد: این لیگ یک لیگ ماراتن است که به تازگی شروع شده و فکر می کنم قسمت مهم آن باقی مانده است. سعی می کنیم بازیکنانمان را حفظ کنیم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1264004

دیدگاهتان را بنویسید