ما به هیچ حریفی نمی‌بازیم/در جام جهانی حرفی برای گفتن داریم

حریفان ایران می دانند که تیم سرسختی هستیم

33850 222 فقط خبر

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با تشکر از بازیکنانش در اردوی اتریش، ابراز امیدواری کرد که ملی پوشان با انگیزه بالایی در جام جهانی به میدان بروند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کارلوس کی روش پس از پایان اردوی اتریش با تشکر از بازیکنانش بابت دیدار مقابل سنگال گفت: بازیکنان من در دیدار مقابل سنگال بعد از گل زده شخصیت بالای تیمی خود را نشان دادند. الان تیم کاملی هستیم که در جام جهانی حرفی برای گفتن داریم و مطمئناً به هیچ حریفی نمی باختیم. بازیکنان ما در دیدار مقابل اروگوئه و سنگال کیفیت بالای خود را مقابل بهترین ستاره های فوتبال جهان نشان دادند و از این بابت بسیار خوشحالم.

وی افزود: اروگوئه و سنگال بهترین تیم های قاره های خود هستند و من از عملکرد و کیفیت بازیکنان بیشتر از نتیجه آن دو بازی راضی هستم. البته تیم ما در جام جهانی بهتر و با انگیزه تر بازی می کند و این من را امیدوار می کند. البته قبل از سفر به قطر باید بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و یک بازی دیگر داشته باشیم تا بیشتر هماهنگ شویم و با آمادگی کامل به مصاف انگلیس برویم اما این دو بازی درس های زیادی برای ما و حریفان داشت. آنها باید بدانند که در قطر با تیم سختی روبرو هستند که حرف های زیادی برای گفتن دارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دو دیدار دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال به یک تساوی و یک برد دست یافت.

  فوری کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه بازگشت پرسپولیس و استقلال به آسیا را داده است، تفکری مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید