ما باید پدافند غیرعامل سایبری را به روز کنیم / روش های سنتی جوابگو نیست

42176 594 فقط خبر

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مرکز پژوهش های مجلس را به عنوان یک قوه هوشمند مجزا از قوه مقننه دانست و خاطرنشان کرد: مرکز پژوهش های مجلس بدون توجه به دیدگاه های سیاسی محلی، برای کار کارشناسی در موضوعات مختلف مناسب است، از سوی دیگر، ستاد غیرعامل برای انجام کار کارشناسی مناسب است. تمرکز پدافند سازمان پدافند بر مدیریت و کنترل تهدیدات انسانی است که با تکیه بر این دو رویکرد می توان مبنای تهیه محصولات مشترک مورد نظر قرار گیرد.

جلالی با استقبال از تشکیل کارگروه مشترک همکاری بین این سازمان و مرکز پژوهش های مجلس، بر لزوم تعیین اولویت ها در مسیر این تعامل و تعریف کارهای مشترک در این قالب تاکید کرد.

در ادامه بابک نگاری با تشریح روند اقدامات و عملکرد مرکز پژوهش های شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش ها از همکاری و تعامل علمی و پژوهشی با سازمان ها، نهادها و مراکز تحقیقاتی برای ارائه کار کارشناسی به نمایندگان مردم در خانه ملت

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی افزود: مرکز پژوهش های شورای اسلامی از توان و ظرفیت مراکز علمی و پژوهشی و نخبگان کشور برای تقویت ارائه کار کارشناسی به قوه مقننه استفاده می کند که این امر بر غنای تولیدات مرکز می افزاید. .

نگداری با استقبال از ایجاد کارگروه مشترک بین این مرکز و سازمان پدافند غیرعامل کشور، ابراز امیدواری کرد که این تعامل با امضای تفاهم نامه همکاری بین دو گروه، زمینه ساز تقویت اثربخشی دو کشور شود. و تهیه و تدوین آثار مشترک.

در ادامه این نشست، نمایندگان دو طرف نیز به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر شد کارگروه مشترکی بین مرکز پژوهش های مجلس و سازمان پدافند غیرعامل کشور برای ایجاد زمینه تعامل و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک تشکیل شود.

  پیشرفت 85 درصدی پروژه بزرگراه شهید بروجردی

نشست مشترک مرکز پژوهش های شورای اسلامی و سازمان پدافند غیرعامل کشور روز چهارشنبه با حضور بابک نگاری رئیس مرکز پژوهش های مجلس و غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید