«ما» باید واقعیت های جامعه را در لحظات حساس برای مردم به تصویر بکشیم

در دیدار مدیر و مجریان شبکه پنج چه گذشت؟

42505 196 فقط خبر

وی در دیدار با مدیران و مجریان شبکه پنج سیما با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور خطاب به مجریان بر لزوم رفتار هوشمندانه، صبورانه و با بصیرت در فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، سعید آشنا مدیر شبکه پنج سیما در دیدار با مدیران و مجریان این شبکه با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور بر لزوم رفتار هوشمندانه، صبورانه و با بصیرت در این شبکه تاکید کرد. فضای مجازی افزود: دشمن سناریوهای زیادی را علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی و ترسیم کرده بود که به لطف خداوند و تلاش فراوان دلسوزان این تصویر محقق شد.

مدیر شبکه تهران گفت: همزمان با اعتراضات و اغتشاشات چند روز گذشته که با بزرگ نمایی گسترده رسانه های ضد ایرانی و ضد ایرانی مواجه شد، راهبرد فشار حداکثری بر چهره های سرشناس در عرصه های مختلف هنری، ورزشی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره در این هجمه شدید رسانه ای به هنرمندان و چهره های سرشناس، علیرغم همه سختی ها، تهدیدها، ارعاب ها و … اقدامات شما در فضای رسانه ای کشور مایه مباهات ایران عزیز شده است.

وی مهمترین ویژگی ناآرامی های اخیر را عملیات سنگین رسانه ای دشمن برشمرد و گفت: در اغتشاشات اخیر، طراحی رسانه ای دشمن بسیار حجیم، پیچیده و فریبنده بوده است. رسانه ها بیش از گذشته برجسته می شوند و «ما» هستیم که باید در مواقع حساس واقعیت های جامعه را به شکل های مختلف برای مردم به تصویر بکشیم.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 200 هزار شهید از دین، ناموس و سرزمین ایران عزیز دفاع کردند تا این سرزمین یکپارچه بماند و پرچم امیرالمومنین(ع) در این کشور برافراشته شود.

  سخنان مهم یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی درباره مذاکرات وین - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید