ماشین ها و مدیر عامل عجیب آن (عکس) – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شب گذشته در بازگشت از بوشهر اتفاق عجیبی برای اعضای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز افتاد؛ اتفاقی که اوج بی نظمی و سوء مدیریت را در این تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال ایران نشان می دهد. تیمی که روزگاری نماد شهر تبریز در عرصه ورزش و به عنوان قدیمی ترین تیم شمال غرب کشور بود، هنوز دو هوادار سرسخت دارد که در دهه هفتاد و هشتاد زندگی می کنند و همچنان خاطرات دهه ها را دوست دارند. پیش.

01688484 فقط خبر

انتخاب عجیب اما واقعی!
سرپرست مدیریت باشگاه مهندسی مکانیک مردی است که هنوز دلیل انتخابش مشخص نیست. میثم مصائبی مدیرعامل جوان باشگاه مهندسی مکانیک این حکم را از یونس گوربانی مالک و مدیرعامل سابق دریافت کرد. وضعیت نابسامان صنعت خودروسازی که در لیگ یک در انتهای جدول گیر کرده و هنوز قهرمان نشده است، بدتر از این حرف ها برای رفع مشکل بود. با چنین اتفاقاتی می شد دید که مهندسی مکانیک دیگر شباهتی به این تیم قدیمی و ریشه دار ندارد و برای ارضای حس قدرت افرادی که حتی از کوچه ورزش و مدیریت و فوتبال هم رد نشده اند بومی سازی شده است و کوچه بیشتر است. می ترسید اشتباه کند.

01688480 فقط خبر

مدیر با هواپیما، بقیه با اتوبوس
امروز شاهد جدیدترین موضوع بودیم، جایی که ماشین سازی در آخرین بازی نیم فصل مقابل شاهین شهرداری بوشهر شکست خورد تا با تحمل دوازدهمین شکست خود در هفدهم، نیم فصل را بدون برد، 5 امتیاز و رتبه آخر به پایان برساند. همخوانی داشتن میسایه که برای همراهی این تیم در این دیدار به بوشهر سفر کرده بود و در صورت پیروزی قول پاداش داده بود، پس از شکست سبزها به تبریز پرواز کرد و دو مسیر را برای اعضای تیم اتوبوسرانی در پیش گرفت! اتوبوس اول اعضای تیم را از بوشهر به تهران رساند و اتوبوس دوم باید از تهران به تبریز می رفت. اما با ورود تیم به تهران این برنامه ریزی برای چند ساعت قطع شد. راننده اتوبوس که پول خود را دریافت نکرده بود از تحویل تجهیزات به تیم خودداری کرد. جالب اینجاست که چهار بازیکن این تیم در اعتراض به تصمیم مدیرعامل حاضر به سفر با اتوبوس نشدند و با هزینه شخصی به مقصد رفتند.

  نام خیابان باغ فردوس به سینمای ایران - اندیشه معاصر تغییر یافت

01688481 فقط خبر

راننده اتوبوس وسایل تیم را گروگان گرفت!
با توجه به اینکه مبلغ پنج میلیون تومانی توافق شده به اتوبوسرانی بوشهر-تهران پرداخت نشد، وی روی تجهیزات این تیم شرط بندی کرد و همین مشکل باعث شد تا بازیکنان و کادرفنی چندین ساعت تاخیر داشته باشند. پس از این تاخیر طولانی، بالاخره پول به حساب راننده واریز شد تا او بتواند چمدان ها و چمدان ها را به دست اعضای تیم برساند. پس از این اتفاق، سفر دوم به تبریز با وقفه ای طولانی و خاطره ای بسیار تلخ و عجیب آغاز شد تا سبزپوشان به این ترتیب به استقبال نیم فصل دوم بروند.

01688483 فقط خبر

بازی Jungler با کفش مردانه و کت چرم!
همین چند روز پیش در حاشیه بازی تیم مهندسی مکانیک کرمان و مدیر مس تیم تبریز بر خلاف رسم اهالی فوتبال با لباس و کفش غیر ورزشی به میدان رفتند و در حین گرم کردن نمایش عجیبی را اجرا کردند. قبل از مسابقه؛ این صحنه که به هیچ وجه شایسته مدیرعاملی یک باشگاه قدیمی نبود، قاب جالبی از خود به جا گذاشت; خاطره ای از مدیرعاملی که در این اواخر تنها فعالیت قابل توجهش مصاحبه های جنجالی بوده است.

قطعا این لحظه یک دوره فراموش نشدنی با تجربیات نابی خواهد بود که افراد شایسته شانس کمی برای تجربه آن خواهند داشت. با این حال، در همان زمان، چندین حلقه در یک زنجیره را تشکیل می دهد که به آرامی ریشه های تیم قدیمی ماشین سازی را پژمرده می کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262484

  به ورزش سلام کنید، با همه بیماری ها خداحافظی کنید - فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید