ماشین آلات تولید عسل منتظر سرمایه گذار هستند

1076717 فقط خبر

آتوسا تیموری، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، مدیرعامل شرکت صنایع مس هیربد و حضور در نمایشگاه آزاد امید دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع ماشین آلات عسل سازی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان گفت: نمایندگی: من در این دسته قرار نگرفتم، تخصص من مدیریت و برنامه ریزی است و در دانشگاه آزاد کار می کنم.

تیموری افزود: دستگاه های عسل سازی دستگاه هایی هستند که برای تولید عسل موضوع حضور ما در عصر امید است؛ اما چون این دستگاه بسیار بزرگ است نمی توانیم آن را به نمایشگاه بیاوریم و فقط می توانیم. کاتالوگ خود را به نمایشگاه بیاورید و ارائه دهید.


بیشتر بخوانید:

شکار کرم های چوبی برای درختان جنگلی با تله های فرمونی

ایده 400000 تومانی برای رفع پیچ خوردگی ریشه گیاهان با قارچ میکوریزی

دستبند هوشمند بیمار با هوش مصنوعی در راه است

استفاده از ایده “نخ نانو پلی استر اولتراسونیک” چیست؟


این استاد دانشگاه گفت: هدف ما از حضور در این نمایشگاه نیز مانند همه شرکت کنندگان، یافتن سرمایه گذار و همکاری با دانشگاه است که افتخاری محسوب می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر با یک گروه پنج نفره کار می کنیم و در خصوص نمایشگاه عصر امید باید گفت که برگزاری این نوع نمایشگاه قطعا تاثیرگذار است بنابراین سرمایه گذاران موجود و ایده هایی که جوانان در آنجا ارائه می کنند قطعا می تواند باعث ایجاد یک نمایشگاه شود. تیمور گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی در کشور می تواند موتور صنعت کشور را شعله ور کند و قطعا در جوانان انگیزه ایجاد می کند.

  واکنش فرشتک حسینی به خبر جدایی + عکس

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید