ماجرای عجیب مهاجم استقلال – خبرگزاری آنا

995377 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کاوه رضایی پس از 6 فصل حضور در اروپا و لیگ بلژیک، قصد دارد به ایران برگردد تا دوباره به تیم ملی برود تا مقابل دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی قرار بگیرد. تیم رضایی فصل ضعیفی را پشت سر گذاشت و بیشتر بازی های قبلی باشگاهش را به دلیل مصدومیت از دست داد. مسئولان استقلال در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات با این بازیکن وارد مذاکره شدند اما وقتی متوجه شدند او مصدومیت های پی در پی دارد که ممکن است در طول فصل متحمل شود، تمایلی به ادامه مذاکرات نداشتند به خصوص بعد از تغییر گزینه آنها و سجاد. شهبازا، مهاجم سابق خود را آوردند.

علاوه بر این، با توجه به درخواست هواداران استقلال، مذاکرات با رضایی از سر گرفته شد، اما این بار مهاجم سابق استقلال اعلام کرد که با تیم هایی مانند سپاهان وارد مذاکره شده و باید بر سر میزان و مدت زمان بازی به توافق برسند. قرارداد. . همین موضوع سرآغاز اختلافات استقلال و رضایی بود. مهاجم استقلال تمایل زیادی برای بازگشت به باشگاه سابقش دارد اما از فضای موجود به نفع خود استفاده کرده تا بتواند با قراردادی یک ساله و رقمی بالا به این تیم بپیوندد. مسئولان استقلال هوشمندتر از این حرف ها عمل کردند و تسلیم خواسته های رضایی نشدند تا اینکه خود بازیکن از خواسته هایش دست کشید.

نکته بعدی بند قرارداد برای حضور رضایی در تست های پزشکی بود. مسئولان استقلال با این بازیکن به توافق رسیده اند اما ابتدا باید تست های پزشکی را پشت سر بگذارد و سپس در صورت تایید کمیته پزشکی قراردادش امضا شود. رضایی این روزها تمرینات انفرادی را انجام می دهد و مشخص نیست چه زمانی برای معاینات پزشکی حاضر می شود. از سوی دیگر ریکاردو ساپینتو نیز از مسئولان استقلال خواستار دریافت گواهی پزشکی این بازیکن شد.

  حمله به کاروان ارتش آمریکا در بغداد

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید