ماجرای تیراندازی پلیس که منجر به کشته شدن یک زن جوان شد + جزئیات – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری اندیشه معاصر، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: با توجه به اظهارات بازپرس و رسیدگی به این حادثه، چندین فقره سرقت از سایت اهواز در تاریخ 9 مهرماه به قهریه گرفته می شود. یکی از آنها خانمی بود که با مراجعه به کلانتری اعلام کرد سارقان طلاهایش او را مجبور به فرار با پژو پارس سفید رنگ کرده اند. یکی دیگر از موارد زورگیری گزارش شد و به همین دلیل پس از دستگیری سارقان، ماموران با یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ که ظاهراً شبیه خودروی سارقان بود، برخورد کردند.

حجت الاسلام احمدرضا پورخکن ادامه داد: ماموران از طریق یک دستگاه خودروی پلیس و دو خودروی شخصی خودرو را تعقیب کردند و عملیات تعقیب و گریز 800 متر بیشتر نبود. ظاهرا راننده خودرو به اداره پلیس توجهی نمی کند و خودرو پس از 2-3 شلیک باز هم متوقف نمی شود. تیراندازی مستقیم از شیشه عقب خودرو به زنی در خودرو اصابت کرد و در دم جان باخت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: با توقف خودرو، مأموران متوجه حضور زوجی با کودکان 2 ساله در خودرو شدند و راننده مدعی شد که متوجه توقف پلیس نشده است. ” همچنین مسئولان معتقدند به دلیل دودی بودن شیشه های خودرو و عدم توجه وی به فرمان ایست، این همان خودرویی است که سارقان در آن حضور داشتند.

حجت الاسلام پورخکن گفت: به هر حال راننده می گوید متوجه صدای شلیک هوایی نشده و فکر نمی کرد کسی او را تعقیب کند اما وقتی متوجه شد همسرش شلیک شده است. وی افزود: بازپرس و کارشناسان ما برای انجام وظایف ذاتی خود و کشف جرم در محل حضور دارند.

  طرز تهیه سوپ لب - یک فکر مدرن

در نهایت پرونده با صدور قرار قتل شبه عمد با کیفرخواست به دادگاه ارسال شد و پرونده در سازمان قضایی نیروهای مسلح اهواز در حال انجام است و منتظر صدور رای مقدماتی نیز هستیم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253500

دیدگاهتان را بنویسید