ماجرای تیراندازی هولناک به یک افسر پلیس در تهران – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سرهنگ جلیل موکوفای در تشریح این خبر، خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش هایی مبنی بر حضور سارقان در منطقه میرداماد، بلافاصله عوامل تیم ضربت سوم پلیس آگاهی برای بررسی حضور کارکنان در محل اعزام شدند. به سمت آنها شلیک کرد و با 207 خودرو از محل متواری شد.

وی افزود: در جریان تعقیب و گریز هر 4 لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله ماموران قرار گرفت و ماموران موفق به دستگیری 3 نفر از اعضای باند شامل یک زن و یک کودک شدند.

سرهنگ مقوفی با اشاره به اینکه دو نفر دیگر از اعضای این باند که هویت آنها شناسایی شده در حال فرار از صحنه هستند، گفت: این زن و کودک در قالب خانواده به سرقت رفته اند.

وی با بیان اینکه سارقان برای انجام این سرقت از پلاک های مسروقه استفاده کردند، افزود: پس از توقف خودرو، یکی از اعضای باند به سمت کارکنان تیراندازی کرد که یکی از کارمندان را از ناحیه شکم به شهادت رساند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ماموران حاضر در این اقدام سعی کردند در حین انجام ماموریت خسارت مالی و جانی به شهروندان وارد نکنند که در دستگیری سارقان مورد رضایت و قدردانی شهروندان و اهالی محل قرار گرفت.

سرهنگ بنیاد با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان که از گروه های حرفه ای سرقت منزل هستند و در پوشش خانواده اقدام به سرقت می کنند، افزود: هویت متهمان متواری مشخص شده و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد. .

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  شروع فروش انحصاری سایپا در آبان 1400 + جزئیات - اندیشه معاصر

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263701

دیدگاهتان را بنویسید