لیگ ملت های والیبال اولین شکست یانکی ها توسط شاگردان عطایی به ثبت رسید

1083372 فقط خبر

سومین روز از هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت های 2022 در گروه مردان امروز (پنجشنبه 2 تیرماه) با شش دیدار در شهرهای کوزون فیلیپین و صوفیه بلغارستان پیگیری شد.

در ششمین و آخرین دیدار امروز که در سالن آرنا آرمات شهر صوفیه برگزار شد، دو تیم ملی والیبال ایران و آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان بهروز عطایی در 3 ست متوالی با نتایج 25 تا 25 به مصاف هم رفتند. 18، 29 بر 27 و 27 بر 25 آنها پیروز شدند تا بردهای آمریکا را بشکنند.

کشمکش بر سر انتظارات بازیکنان، عملکرد دقیق کادر فنی به ویژه بهروز عطایی در تخصیص وقت فنی و درخواست بازرسی تصویری و هماهنگی به موقع تیم ایران در دیدار مقابل آمریکا از نکات قابل توجه بود. از عملکرد تیم ایران در این دیدار 9 امتیاز.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران از ترکیب امیرحسین توه تک، محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه و محمدرضا حضرت پو استفاده کرد.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال نیز در آرمات صوفیه این دیدار را تماشا کرد. همچنین تعدادی از تماشاگران ایرانی از کشورهای بلغارستان، رومانی، انگلیس و آمده برای تماشای این دیدار آمده بودند.

دیدار امروز تیم های والیبال ایران و آمریکا بیستمین بازی رسمی این دو تیم در تاریخ است. آمریکایی ها در 19 بازی قبلی 13 بار پیروز شده اند و در بازی امروز هفتمین شکست خود را از ایران متحمل شدند.

انتهای پیام/4129/

  شرایط ادامه فعالیت توییتر در اروپا اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید