لیورپول نگران ماجراهای صلاح و مانه است

1076873 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، دیوید جیمز دروازه بان سابق لیورپول می گوید قرمزها نباید پیشنهاد قرارداد محمد صلاح را افزایش دهند و جانشین ستاره مصری و سادیو مانه خواهند شد. به گفته جیمز، هیچ کس در آنفیلد نمی تواند از ماجراجویی های دو مهاجم فوق ستاره در جای دیگر عصبانی شود، اگر تصمیم به ادامه کار داشته باشند.

گل گفت که این دو مهاجم آفریقایی تا حد زیادی بخشی از هدف جمعی هستند، اما سوالات جدی در مورد مدت زمان ماندن هر دو در آنفیلد پرسیده می شود. در شرایط فعلی قرارداد آنها فقط تا تابستان 2023 بسته شده است و آنها هنوز متعهد به ادامه بیش از این نقطه نشده اند.

پس از قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا با لیورپول، در کنار جام کارابائو، تاج های جام پادشاهی و جوایز کفش طلا، صلاح و مانه چیزی برای رسیدن به مرسی ساید ندارند. اگرچه آنها یک حرکت بالقوه دیگر در 29 و 30 سالگی خود دارند، اما ممکن است این تجربه توسط چندین بازیکن اثبات شده در مواجهه با چالش های قهرمانی ترجیح داده شود و آنها در مبارزه برای مدال های بیشتر باقی بمانند.

اگرچه هدف این است که صلاح و مانه تا جایی که ممکن است در لیورپول بمانند، اما این تهدید وجود دارد که در آینده نزدیک در مراحل جدید ادامه دهند. ناتوانی رئال مادرید در جذب ارلینگ هلند یا کیلیان امباپه در این تابستان می تواند آنها را در آنفیلد تحسین برانگیز جلوه دهد، در حالی که بارسلونا، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ برای همیشه در بازار بهترین استعدادهای موجود هستند. هر اتفاقی که از این به بعد بیفتد، باشگاه و شرکت برنامه‌هایی را ارائه کرده‌اند که به لیورپول اجازه می‌دهد طبق معمول در رقابت باقی بماند، حتی اگر چندین نفر از افراد کلیدی جایگزین شوند.

  مجموعه افق چشم انداز بودجه 1401 - اندیشه معاصر

اگر رئال مادرید یا بایرن مونیخ یا باشگاه دیگری صلاح یا مانه را جذب کنند، لیورپول از قبل باید افرادی را داشته باشد که باید تغییر کنند تا غافلگیر نشوند. بازیکنانی مانند لوئیز دیاز که از پنجره نقل و انتقالات زمستانی به آنفیلد آمدند.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید