لیست 13 نفره گل محمدی برای جذب بازیکن (حتی روی 10 درصد برای یک بازیکن به توافق نرسیدند) کنایه از درویش است. آنها هنوز یکی از آرزوهای من – تفکر مدرن – را برآورده نکرده اند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس – فولاد در سوپرجام فوتبال کشور که روز دوشنبه در سیرجان کرمان برگزار شد، اظهار داشت: از اینکه در شهر زیبا و پاک سیرجان و هوادارانمان حضور داریم بسیار خوشحالیم. در این شهر سپاسگزار است.

وی ادامه داد: تلاش تیم های قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی در این دیدار به ثمر می رسد. هر دو تیم برای رسیدن به این دیدار سخت کار می کنند. زحمت و خون دلهای زیادی خوردیم، هر کدام به این بازی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم مقابل فولاد که تیم قابل احترامی است، بازی خوبی انجام دهیم. وضعیت این تیم با آمدن جواد نکونام خیلی بهتر شده است. به شخصه به سبک مربیگری جواد علاقه زیادی دارم. من مطمئن هستم که او می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. فولاد سیستم و سازماندهی خوبی دارد. آنها در زمستان پنج بازیکن بسیار خوب دارند که نشان می دهد آنها خیلی خوب تقویت شده اند.

وی با تاکید بر وضعیت پرسپولیس با فولاد خاطرنشان کرد: با وجود کمبودها کارمان را شروع کرده ایم. یک بازی تدارکاتی هم مقابل پیکان انجام دادیم اما مصدومیت هم داریم. با این حال بازیکنان این تیم انگیزه زیادی برای قهرمانی در سوپرجام فردا و قهرمان شدن دارند. امیدوارم فردا به این نتیجه برسم.

یحیی ادامه داد: از هوادارانی که از من حمایت کردند تشکر می کنم. حمایت آنها مسئولیت من را سنگین تر کرده است و برای رهایی از شرمندگی آنها قطعا همین کار را انجام خواهم داد.

  شرایط جدید بانک ها برای افتتاح حساب - اندروید مدرن

وی در دیدار سوپرجام گفت: چند نفر از ملی پوشان در اردوی تیم ملی حضور داشتند اما بازی نکردند. میلاد سورلک هم مجروح برگشت. وحید امیری را هم بردیم تا او را آماده کنیم. فرشاد فرج و مهدی ترابی برای آماده سازی سوپرجام در دیداری دوستانه با پیکان حضور یافتند. با این حال، هر حرکتی بی نظمی های خود را دارد، اما به هر حال ما کاملا آماده هستیم. البته متاسفانه میلا سرلک را از تیم ملی مصدوم کردیم.

وی ادامه داد: با این حال بازیکنانی داریم که ذهنیت خوب و حرفه ای دارند و سعی می کنند بهترین عملکرد را داشته باشند.

یحیی به سیرجان میزبان سوپرجام فوتبال کشور گفت: بهترین شهری که می شد انتخاب کرد همین شهر بود. فضای خوب و آرامش این شهر بهترین انتخاب است. جا دارد از تیم داوری بابت ارزیابی نهایی شان تشکر کنم و برایشان بهترین ها را آرزو کنم. آنها در فوتبال زحمت کشیده اند و امیدوارم همیشه سالم باشند.

یحیی موافق استعفای خود از سرمربیگری پرسپولیس و بازگشتش است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت افزود: برای جذب در باشگاه لیست 12-13 نفره دادم. اگر آنها دو را انتخاب کنند، خوشحال می شوم که هیچ کدام تا 10 درصد در مذاکرات پیشرفت نکرده اند. با این توضیحات نمی تونیم بازیکنای دیگه رو بگیریم و باید از ویدیویی که ارسال میشه بازیکنا رو انتخاب کنم.

وی با انتقاد از مشکلات پرسپولیس گفت: گرفتن بازیکن از فیلم خیلی سخت است. هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکنان خوب از آب در بیایند. هنوز یادم نیست از فیلم بازیکن گرفته باشم اما متاسفانه شرایط به گونه ای است که امسال باید این اتفاق بیفتد. همه این مشکلات به دلیل کمبود نقدینگی در باشگاه است. امیدوارم بالاخره یه جایی این مشکل حل بشه.

  طرح «تخریب و توسعه صنعت برق» تصویب شد.

یحیی افزود: بازیکنانی مثل عیسی مصدوم هستند و حداقل باید بازیکنان را جایگزین آنها کنیم اما متاسفانه در شرایط فعلی فقط باید به دنبال خارجی هایی باشیم که هندوانه دارند اما نمی دانیم کارشان چیست اما شما دارید. برای ادامه کار در این شرایط.

سرمربی سرخپوشان پایتخت تاکید کرد: به هر حال باید سخت تر از گذشته بازی کنیم.

یوحنا آخرین وضعیت عیسی مسیح را یادآور شد: بیایید بعداً در این مورد بیشتر صحبت کنیم. باید بیشتر با او صحبت کنم و در مورد وضعیت او بیشتر بدانم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این شرایط به پرسپولیس فرصت قهرمانی می دهد، گفت: با وجود مشکلات برای قهرمانی می جنگیم. باید ببینیم سرنوشت چه می شود، اما با تمام وجود می جنگیم تا بهتر شویم و قهرمان شویم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263631

دیدگاهتان را بنویسید