لیست خرید یحیی لو رفت! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، صحبت ها و شایعات زیادی درباره خریدهای جدید باشگاه پرسپولیس شنیده می شود. آنها تاکنون فقط احمد گوهری را خریده اند و اخیرا هم اعلام شد که تا پایان هفته باید چهار بازیکن دیگر به پرسپولیس بیایند و با این باشگاه قرارداد نهایی امضا کنند.

اما آن طور که یحیی گل محمدی می گوید اتفاق خاصی در این زمینه نیفتاده است. یحیی که تیمش را برای دیدار فردا مقابل فولاد در سوپرجام آماده می کند، امروز در نشست خبری به صورت رسمی درباره لیست خرید سلامت صحبت کرد. او در صحبت های خود فاش کرد که لیستی 12 نفره را به کارکنان باشگاه داده است. «شرایطی که اعلام کردم فقط قرارداد زمین تمرین بود که هنوز نگرفتیم. مشکلات ما هنوز حل نشده است. من لیست 12 بازیکنی را به باشگاه داده ام و اگر دو بازیکن به خدمت بگیرند خوشحال می شوم، اما آنها حتی 10 درصد از مذاکرات را پیش نبرده اند. ما با این شرایط نمی توانیم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم و باید از روی فیلم بازیکن ببینیم که این کار سختی است زیرا هیچ تضمینی برای خوب بودن این بازیکنان وجود ندارد.

هنوز بازیکنی را در فیلم انتخاب نکرده ام، اما متاسفانه به نظر می رسد این اتفاق می افتد. فرصت های زیادی نداریم و مشکلات به دلیل بی پولی باشگاه است. امیدوارم از جایی تامین شود چون باید تقویت شویم و حداقل جای بازیکنی مثل القطر را بگیریم اما با این شرایط باید دنبال بازیکنان خارجی باشیم که مثل هندوانه بسته شده اند و اینطور نیست. بدانید که آیا کیفیت خوبی دارند یا خیر. در هر صورت باید با این شرایط ادامه دهیم. باید بهتر تمرین کنیم و بیشتر تلاش کنیم. – خدای نکرده بالاخره می توانیم موفق شویم.

  پخش فصل دوم «وضعیت زرد» از شبکه دو آغاز شد

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263617

دیدگاهتان را بنویسید