لیست جدید گل محمدی – اندیشه معاصر منقضی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال فولاد رفت که این دیدار با برتری سرخ پوشان پایتخت به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال خرید بازیکنان جدید است تا با خرید قوای جدید نقاط ضعف این تیم را برطرف کند.

در این مدت زمزمه های زیادی مبنی بر پیوستن بازیکنان جدید از تیم های اروپایی به قرمزها شنیده می شد اما ظاهرا یحیی گل محمدی به دنبال جذب بازیکنان جدید، تغییر لیست اصلی و ارائه لیست جدید کارکنان باشگاه است.

پرسپولیس مدتی است به دنبال فولاد است اما جواد نکونام گفت: کل تیم ما بازیکنی که بخواهیم بدهیم نداریم. اگر شامیبا بازی کنیم با کی بازی کنیم؟ ما 2 سال است که بازیکن و تیم های دیگر جذب نکرده ایم، اگر بازیکن نگیرند و گران نباشد، رای آنها شنیده می شود. از تیم های دیگر می خواهیم که به ما کمک کنند چرا که نماینده فوتبال ایران در آسیا هستیم و اگر خدای ناکرده نتیجه نگیریم به ضرر فوتبال ایران و سهمیه آن در سال آینده تمام می شود.

به این ترتیب بحث حضور این مهاجم برزیلی در پرسپولیس منتفی شد. پیش از این تراکتورسازی نیز اعلام کرده بود که به پیمان بابی برای پیوستن به پرسپولیس رضایت نمی دهد تا سرمربی پرسپولیس به صورت علنی روی نام دو بازیکن در لیست خرید خود خط قرمز بکشد.

بر اساس این گزارش، گل محمدی باید نام چند مهاجم دیگر را نیز به لیست خرید خود اضافه کند و امیدوار باشد که مدیران باشگاه بتوانند یکی از آنها را جذب کنند.

  طالع بینی حافظ امروز 18 خطر 1400 - تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253571

دیدگاهتان را بنویسید