لژیونرهایی که پرسپولیس با آنها می تواند هت تریک کند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، پرسپولیس در سال های اخیر با اینکه 5 قهرمانی پیاپی را کسب کرده است، اما هر سال با درخششی که داشتند چندین ستاره را از دست داده اند، تعداد این بازیکنان کم نیست، پرسپولیس در پایان او در فصل گذشته نورالهی را از دست داد که جای خالی او به شدت احساس می شود، او مبارزی است که نقش خود را به خوبی در تیم ایفا کرد و بی شک یکی از عوامل مهم قهرمانی پرسپولیس در این سال ها بود.

پرسپولیس با توجه به شرایط مالی و بدهی باشگاه نتوانست بازیکنان مورد نظر خود را در این فصل نسبت به سایر تیم ها جذب کند، بنابراین اکنون شرایط سخت تر از گذشته شده و این تیم یکی از مهاجمان اصلی خود را به دلیل پاره شدن ربات از دست داد. پایان فصل

تاکنون چند لژیونر از این تیم پس از مدت کوتاهی به تیم بازگشته اند که دو بازیکن مهم این تیم به نام های وحید امیری و مهدی ترابی به تیم بازگشته اند و کمک زیادی به پرسپولیس کرده اند و در صورت مصدوم نشدن به این تیم کمک زیادی کرده اند. در تمامی مسابقات این تیم بازی خواهد کرد. یحیی روی آنها حساب ویژه ای باز کرد تا گل محمدی با علم به مصدومیت ترابی و احتمال وخامت آن دوباره از ستاره خود استفاده کرد و این به نفع پرسپولیس شد و مشخص شد که چرا گل محمدی اینقدر اصرار دارد. با نزدیک شدن به پایان نیم فصل و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، خبرهای زیادی مبنی بر بازگشت چند لژیونر از این تیم به گوش می رسد، یکی از آن لژیونرهایی که به احتمال زیاد پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد، رامین رضایان است. -سلیا و نزدیک شدن به جام جهانی قطر، این بازیکن می تواند با بازگشت به پرسپولیس و درخشش در این تیم شانس خود را برای دعوت مجدد به تیم ملی امتحان کند اما همه چیز به نظر کادر فنی به خصوص تیم گل محمدی بستگی دارد. بازیکنان تمایلی به بازگشت به این ستاره جنجالی ندارند و نحوه جدایی این بازیکن از پرسپولیس و مصاحبه هایی که در آن زمان با باشگاه کردی در حمایت از کارلوس کیروش داشت را فراموش نکرده اند و این ممکن است شانس این بازیکن را برای بازگشت به پرسپولیس افزایش دهد.

  مشاور نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سمت خود استعفا کرد

پرسپولیس به شدت به یک مهاجم نیاز دارد و با مصدومیت القطر، این باشگاه به شدت به دنبال یک مهاجم نوک برای پرکردن جای خالی القطر است و علاوه بر اینکه خط حمله تیم را متزلزل کرده، پرسپولیس پیشرفتی نداشته است. خوب آمار خط حمله این فصل. علی علیپور یکی از بازیکنانی است که چندین سال به همراه طارمی خط حمله را ایجاد کرد و آقای گل لیک هم علی علیپور شد. اخباری مبنی بر بازگشت این بازیکن به گوش می رسد. اما اخیرا با حوصله و آمادگی خوبش توانسته به تیم اصلی برسد و حالا شرایط با چند ماه قبل فرق کرده است و اگر این شرایط باقی بماند، کادر فنی نباید به این مهاجم تمام کننده تکیه کند.

پرسپولیس امسال نسبت به سال های گذشته گل های بیشتری زده است و حامد لاک با رفتن رادوشویچ به جایگاه خود در این تیم مطمئن است و رقابتی برای تیم اصلی وجود ندارد و این قطعا می تواند روی عملکرد دروازه بان تاثیر منفی بگذارد. این اتفاق در باشگاه استقلال افتاد تا حسینی حتی با شکستن رکورد کلین شیت دچار افت شدید شد و ضربه بزرگی از این ناحیه به استقلال خورد. این روزها اخباری مبنی بر احتمال بازگشت بیرانوند به پرسپولیس در رسانه ها منتشر شد که این دروازه بان پس از مدت ها جایگاه ثابت خود را در تیم ملی از دست داد و ممکن است برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی به پرسپولیس برگردد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246886

  آغاز واردات نفت سنگین ایران به ونزوئلا

دیدگاهتان را بنویسید