لزوم هوشمندسازی پایتخت با افزایش جمعیت/حضور کشورهای مختلف چه تأثیری بر اداره شهر دارد؟

1082828 فقط خبر

محمودرضا کبیری یگانه، مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درباره هوشمندی پایتخت گفت: پس از 4 سال خواب در حوزه مدیریت شهری و شورای شهر شاهد ایجاد تیم جدیدی هستیم مدیریت شهری شاهد تحولات و پیشرفت های بسیار جدی در حوزه های مدیریتی، علمی، فنی و اجتماعی هستیم.

وی افزود: این در حالی است که طی روزهای گذشته شاهد حضور کشورهای مختلف در شهر تهران و برگزاری جلسات متعدد با شهرداران و مدیران ارشد شهرداری تهران بوده ایم که نشان از دیپلماسی فعال تهران دارد.

کبیری ادامه داد: همانطور که به دنبال این هستیم می توانیم چهار سال خواب و غفلت را در سطح مدیریت شهری جبران کنیم و مشکلاتی در زمینه ترافیک، حمل و نقل فنی، شهرسازی و … وجود داشت و باید جبران کنیم. برای این ضعف با قاطعیت.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شورای شهر تهران با بیان اینکه در نمایشگاه خواهرخوانده ها و توانمندی های مدیریت شهری در سطوح مختلف پیشتاز هستیم، گفت: عزم قوی برای داشتن دیپلماسی فعال در عرصه بین المللی با کشورهای هم پیمان داریم.

وی ادامه داد: در حوزه هوش، مبنای عوام دنیا بحث هوش است; چرا که با تراکم جمعیت بالا و زندگی ماشینی در جهان، نیازمند تقویت و ارتقای حوزه هوشمندسازی شهر تهران هستیم.

کبیری بیان کرد: تلاش می کنیم بتوانیم با تکنولوژی روز دنیا کارها را انجام دهیم و به سمت مدیریت شهری برویم.

انتهای پیام/4172/

  همه چیز در مورد عفونت قارچی دستگاه تناسلی در مردان علائم و درمان - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید