لزوم مستندسازی کنفرانس های بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی

1083311 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا زابل، علی سروری مدج در شورای سیاسی دومین جشنواره سراسری شعر نبوی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد، اظهار داشت: آثار باید دنبال شود و آثار فاخر باید دنبال شود. منتشر شده.

وی افزود: اعیاد مختلف اسلامی و مذهبی از جمله قیام اهل سنت عاشورا که در چند دوره متوالی در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود و جشنواره ملی شعر نبوی از نفوذ افکار ضد اسلامی بر برادران شیعه و سنی جلوگیری کرده است. البته ساعاتی برای اعیاد و اعیاد اسلامی و بزرگ برای اهداف انقلابی و دینی در نظر گرفته می شود، مسائل علمی و دینی بررسی می شود، لذا اعمال و برکات ایشان بسیار است و در زندگی ما نمود پیدا می کند. افراد خانواده دانشگاه آزاد اسلامی اهل سنت هستند. که می تواند تاثیر خوبی در منطقه داشته باشد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه اسلامی آزاد گفت: راه اندازی موسسه مهدویت زمینه ساز ترویج فرهنگ امام و مهدویت شده است. یادآوری می کنیم که به همین دلیل اصرار داریم که دومین جشنواره ملی شعر نبوی در همین استان و در دانشگاه آزاد اسلامی زابل برگزار شود. همگرایی مذاهب اسلامی و تأکید بر اشتراکات دینی و حیا از اهداف مؤسسه امام و ولایت بود. از طرفی عزت و احترام اهل سنت در این زمینه پوشیده نیست و این عزت و احترام از اهل سنت در مراسم مختلف به خوبی نمایان می شود.

مسعود اکبری زاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان نیز گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این جشنواره را بیش از آنچه فکر می کردیم غنی کرد، حضور شاعر گرانقدر ملی علیرضا کوروه نیز در این نشست از جمله مواردی بود که جوایز برگزارکنندگان و به امید آینده و روندی جدید و بهتر برای این جشنواره بهتر از گذشته.

  اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ برتر - اندیشه معاصر اعلام شد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید