لزوم باز شدن قفل اقتصاد شهر با مشارکت سرمایه گذاران

1086229 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، محمد آهوندی در پنل همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری اظهار کرد: این رویکرد باعث تشویق سرمایه گذاران می شود و با حمایت های بیشتر تشویق به سرمایه گذاری می شوند.

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: برای افزایش اثربخشی این همایش باید ستاد ویژه ای فعال شود تا پیگیری های لازم در خصوص پروژه هایی که در محل اجرا می شود انجام شود. این کنفرانس و تعامل با سرمایه گذاران ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید موانع سرمایه گذاری برداشته شود تا سرمایه گذار دغدغه کارهای اداری نداشته باشد، گفت: باید قفل سرمایه گذاری در شهر تهران باز شود. علاوه بر این باید برای حوزه های مختلف دسته بندی داشته باشیم و نه تنها به دنبال پروژه های بزرگ باشیم، بلکه فضای لازم را برای سرمایه گذاران منطقه ای در نظر بگیریم.

آخوندی تاکید کرد: سرمایه گذاری فقط یک امر مالی نیست و باید از استعدادهایی که در بین جوانان، نخبگان و فعالان اقتصادی وجود دارد به طور کامل استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به تعامل بیشتر رهبری شهرستان با سرمایه گذاران بر برگزاری مستمر این جلسات تاکید کرد.

میشم مظفر، عضو شورای شهر تهران نیز در این جلسه به چالش های سرمایه گذاری پرداخت و افزود: این چالش ها در بخش های مختلف از جمله چالش های بروکراتیک، چالش های حقوقی، چالش های اقتصادی و شکاف بین قوانین و رویه ها باید مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد. مورد توجه قرار گرفت. گرفتن

  آزادگان ایران را در مقابل دشمن سربلند و سربلند کرد

وی در خصوص تغییر قوانین برای جذب سرمایه گذار بر لزوم تدوین نظام سرمایه گذاری و توسعه مشارکت ها تاکید کرد.

همچنین پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها ادامه داد: با هماهنگی و هم افزایی بی سابقه دولت و مجلس در این مدت امیدواریم مشکلات به فرصت تبدیل شود و این فرصت طلایی برای ارتقای جایگاه سرمایه گذاران است. .

در ادامه ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری پایانی ندارد و با رونمایی از سایت فرصت های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران می توانند از طرح ها و پروژه های قابل سرمایه گذاری مطلع شوند. شهر تهران.”

وی افزود: همایش های سرمایه گذاری در کشور و جهان به دلیل ارائه فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار از اهمیت بالایی برخوردار است.

فلاح با اشاره به کاربرد سه مدل برنامه ریزی در برگزاری این همایش افزود: رکن اول بسته فرصت های سرمایه گذاری، رکن دوم تعیین و شناخت بازار سرمایه گذاری و رکن سوم تعامل ایجاد بستر است. برای جذب سرمایه گذاری و نحوه ارتباط با سرمایه گذاران.

معاون شهردار تهران ادامه داد: در هر سه رکن کار را آغاز کرده ایم. نزدیک به 10 ماه پیش کلید این همایش به دستور شهردار تهران افتتاح شد. در گام اول تمامی سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران اقدام به شناسایی فرصت های سرمایه گذاری کردند و پس از شناسایی، بررسی این فرصت ها و امکان سنجی آنها توسط نهادهای دانشگاهی انجام شد.

معاون شهردار تهران با اشاره به احصاء 231 پروژه سرمایه گذاری تصریح کرد: در این راستا زمینه جذب این فرصت ها و مجوزهای لازم برای این کار و مشوق های مورد نیاز برای این کار بررسی شده است.

  ترویج حقوق برابر برای اساتید دانشگاه فرهنگیان - اندیشه معاصر

فلاح با بیان اینکه جلساتی با اتاق بازرگانی ایران و چین، ایران و قطر، معاون بانک مرکزی و موسسات بانکی و مالی برگزار شد، یادآور شد: فرصت های سرمایه گذاری در 6 پنل که مربوط به معاونت های تخصصی شهرداری تهران است. به سرمایه گذاران ارائه می شود.

وی با اشاره به در دسترس بودن نشست های دانشگاهی در قالب 3 پنل تخصصی، تاکید کرد: تعداد قابل توجهی از مقالات مورد ارزیابی قرار گرفت و 12 مقاله در این پنل ها ارائه شد.

لازم به ذکر است همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تهران با حضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر، مقامات دولتی، سفرای کشورهای خارجی و سرمایه گذاران در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید