لزوم ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، مهارت ها و توانایی های علمی معلمان

اولین نشست مدیران اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی در محل یادگار امام خمینی (ره) شهرری با حضور محمد نریمانی راد رئیس جدید دانشگاه، معاونین، روسا و معاونان دانشکده ها، مدیران کل، روسا و روسای دانشگاه آزاد اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد دانشگاهی را در تالار وی اداره کرد.

نریمانی راد در این نشست گفت: مسئولیت در اسلام امانت الهی است و با مشورت و خرد جمعی در انجام کارها کمترین آسیب را در تصمیم گیری می بینیم.

لزوم ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، مهارت ها و توانایی های علمی معلمان

رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) گفت: شما مسئولین و مدیران موتور دانشگاه هستید و برای تکریم ارباب رجوع و ارتقای سطح علمی دانشجویان نیازمند شناسایی مشکلات و نیازهای دانشگاه هستید. بنیانگذاران آینده جمهوری اسلامی ایران و کارکنان و با همکاری، همکاری و همدلی هر چه بیشتر بر موانع موجود فائق آیند.

وی با اشاره به ابتکار و خلاقیت در انجام کارها گفت: عملکرد مدیر تنها سنجیده نمی شود و معیاری برای ارزیابی تیم اجرایی مدیر است؛ بلکه عملکرد مدیران را تنها سنجیده می کند. بنابراین باید برای ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، مهارتی و افزایش ظرفیت علمی معلمان و دانش آموزان تلاش کنیم.

لزوم ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، مهارت ها و توانایی های علمی معلمان

نریمانی راد خطاب به کادر اجرایی دانشگاه تاکید کرد: تخصص، نیاز جامعه است. اگر می خواهید به بهترین نتایج برسید، باید بهترین عملکرد را داشته باشید. برای داشتن بهترین عملکرد، باید بهترین مهارت ها را کسب کنید.

مجری همایش ملی زنان مسلمان ایرانی در آیینه 50 سال پیشرفت

به گزارش آنا، نشست هماهنگی دومین همایش ملی زنان مسلمان ایرانی در آیینه الگوی 50 ساله پیشرفت با حضور حجت الاسلام سید موسی هاشمی تنکابنی معاون فرهنگی دانشجویی، محسن رنجبر معاون آموزشی دانشگاه برگزار شد. برای پژوهش، فناوری و فناوری ذبیحی، رئیس بسیج خمینی (ره) شهرری و برگزارکنندگان همایش.

  طرز تهیه ژله انار خوشمزه با دانه های انار - یک فکر مدرن

لزوم ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، مهارت ها و توانایی های علمی معلمان

محسن رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری از برگزاری دومین همایش ملی زنان مسلمان ایرانی در آیینه الگوی 50 ساله پیشرفت در 26 اردیبهشت 1401 خبر داد. : اولین همایش ملی زنان مسلمان ایرانی. در بهمن ماه 1396 در این واحد دانشگاهی صورت گرفت که 38 مقاله برگزیده از این کنفرانس در سایت ISC بارگذاری و 32 مقاله برای کنفرانس ارائه شد.

معاون پژوهش و فناوری امام خمینی (ره) در واحد یادگار افزود: هدف از برگزاری این همایش ملی همسویی مقالات ارائه شده با موضوعات روز و به ویژه پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و ارائه راهکار برای بانوان است. در ایجاد تمدن نوین اسلامی «پایگاه استنادات علمی جهان اسلام بارگذاری خواهد شد.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید