لزوم ارتباط دانشگاه و صنعت برای استفاده از پروژه های تحقیقاتی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لامرد، سید موسوی موسوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در مراسم یادبود استاد و استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، بازدید از حلقه علم و دانش را یکی از بهترین و ارزشمندترین گردهمایی ها خواند و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را چشمگیر دانست.

وی ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت را استفاده از طرح های پژوهشی، نظرات، انتقادات و پیشنهادات اساتید دانشگاه در زمینه توسعه و تعالی منطقه، استان و کشور دانست و خواستار تشکیل جلسه در آینده نزدیک شد.

سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد نیز گفت: معلمان و اساتید از ارکان تاثیرگذار جامعه هستند و نقش حساس و تعیین کننده ای در توسعه فرهنگی اجتماعی کشور دارند.


بیشتر بخوانید:

ارتقای کیفیت پایان نامه ها با تمرکز بر اولویت های پژوهشی صنعت


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، یادگیری خارج از محیط را یکی از مهمترین مولفه های آموزش دانشگاهی عنوان کرد و ادامه داد: در دنیای امروز به دلیل قرار گرفتن مراکز صنعتی، اقتصادی و فرهنگی در مجاورت دانشگاه، ارتباط دوطرفه با این مراکز اجتناب ناپذیر و ضروری است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، این دانشگاه را یکی از موفق ترین مراکز دانشگاهی در استان فارس و جنوب کشور دانست که منجر به ایجاد فضای همدلی و همفکری در بین کارکنان، اساتید و دانشجویان و ایجاد آرامش و استرس می شود. -محیط علمی رایگان برای دانشجویان و اساتید باعث شد تا شاهد پیشرفت روزافزون در این دانشگاه باشیم.

لزوم ارتباط دانشگاه و صنعت برای استفاده از پروژه های تحقیقاتی

استاد دانشگاه آزاد اسلامی افزود: قرار گرفتن دانشگاه آزاد لامرد در بین دانشگاه های پیشرو استان فارس و استقبال روزافزون و چشمگیر دانشجویان از ادامه تحصیل در این مرکز بزرگ تحقیقاتی مؤید و مؤید این موضوع است.

  2 نکته حقوقی بسیار مهم که باید بدانید - تفکر مدرن

هاشمی از همکاری دلسوزانه و صمیمانه سید موسی موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی با این نهاد علمی در تصویب رشته های تحصیلی و تحقق اهداف دانشگاه قدردانی می کند. وی گفت: اشتغال و رفع بیکاری در آینده نظارت خواهد شد.

به گزارش آنا، در این مراسم با حضور فرماندار لامرد و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از مفاخر قرآنی کارکنان، اساتید و فرزندان آنان در شهرستان و استان تجلیل شد.

لزوم ارتباط دانشگاه و صنعت برای استفاده از پروژه های تحقیقاتی

لزوم ارتباط دانشگاه و صنعت برای استفاده از پروژه های تحقیقاتی

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید