لباس عروس متفاوت این خانم جنجال برانگیخت – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، عکس های مختلفی از مراسم ازدواج یک زوج مصری با عکس هایی با عناوین جذاب به سرعت در فیسبوک منتشر شد:

“عروس با لباس مشکی به خانه رفت”

و ده ها عنوان دیگر که دست به دست هم دادند تا تفاوت اعمال این عروس را نشان دهند.

زوج جوان مصری عروسی خود را با تفاوت زیادی برگزار کردند و این تفاوت فاحش در رنگ لباس عروس این خانم بود که برای برخی جالب و برای برخی ناخوشایند بود.

بسیاری بر این باورند که پوشیدن لباس سفید برای عروس که یک سنت در سراسر جهان به شمار می رود، به دلیل وجود یمن خوب انتخاب شده است و بسیاری معتقدند پوشیدن لباس تیره برای عروسی اصلا مناسب نیست.

رنگ سفید نماد معصومیت و پاکی است اما انتخاب این رنگ برای عروسی نه به خاطر معنای نمادین این رنگ، بلکه به دلیل انتخاب ملکه ویکتوریا است!

حدود 176 سال پیش رنگ معمول عروسی ها قرمز بود و رنگ سفید عمدتاً برای عزاداری استفاده می شد، بنابراین برای عروسی انتخاب خوبی نبود. در سال 1840، ازدواج ملکه ویکتوریا با شاهزاده آلبرت و انتخاب ملکه رنگین باعث محبوبیت این رنگ در مراسم عروسی شد. شکستن سنت ملکه و استفاده از رنگ سفید در مراسم عروسی الهام بخش زنان دیگر بود.

لباس عروس متفاوت این خانم جنجال به پا کرد لباس عروس متفاوت این خانم جنجال به پا کرد لباس عروس متفاوت این خانم جنجال به پا کرد لباس عروس متفاوت این خانم جنجال به پا کرد

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246578

  اجرای همسان سازی و 25 درصد تناسب مستمری ها در سال 1401 - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید