قیمت گذاری هوشمندانه مناطق میوه و تره بار تا سال آینده/ ظرفیت کافی دانش بنیان ها برای حل مشکلات کشور

1089279 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، مصطفی پور نصیری مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در رویداد ملی مدیریت هم افزایی ایران گفت: در این نمایشگاه. شرکت‌های دانش‌بنیان و گروه‌های خلاق بسیاری بودند که فعالیت‌ها و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: نمایشگاه تاثیر مستقیمی در حمایت از مشاغل این افراد دارد و در بازدیدی که از نمایشگاه داشتم مشخص شد که بسیاری از این مجموعه ها از حمایت دولت بسیار خرسند هستند.

پور نصیری در پاسخ به این سوال که آیا از این شرکت ها در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار استفاده می شود، گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نیز با توجه به شعار سال و دستورات، در حوزه هوشمندسازی آجرسازی کرد. از رهبر معظم انقلاب .

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: طبق دستور مدیرعامل سازمان از شرکت های دانش بنیان و خلاق بیشتری در حوزه هوشمندسازی استفاده خواهیم کرد و تا سال آینده قیمت گذاری همه زمینه های ما هوشمند خواهد بود.

وی با ابراز امیدواری از برگزاری این گونه نمایشگاه های بیشتر در کشور گفت: البته در کنار حمایت دولت و سازمان ها از این شرکت های دانش بنیان و گروه های خلاق، انتظار می رود این شرکت ها نیز ظرفیت های خود را افزایش دهند.

انتهای پیام/4172/

  رقبای پیکان و شهداب شناسایی / حضور 8 تیم در باشگاه های والیبال آسیا

دیدگاهتان را بنویسید