قیمت غذای دانشجویی در تابستان 20 درصد کاهش یافت

918647 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با پیگیری های شورای صنفی و تلاش های معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف، هزینه پخت غذا در دانشگاه برای تابستان برای هر وعده غذایی تعیین شده است. حدود 20 درصد کاهش یافته است.

طبق اعلام شورای صنفی، رزرو غذا از طریق سامانه dining.sharif.ir و تحویل غذا در سالن های سلف آزاد دانشگاه انجام می شود. زمان تحویل غذا زمان مشخصی در بعدازظهر برای ناهار و زمان مشخصی در عصر برای شام خواهد بود. بر اساس این طرح که در جلسه مدیر امور دانشجویان و نمایندگان اتحادیه ها پیشنهاد و اصلاح شد، دانشجویان خوابگاهی 20 درصد هزینه هر وعده غذایی را به صورت آنلاین در سامانه ناهار خوری پرداخت می کنند.

مابقی وعده غذایی به صورت خودکار از طریق وام ارائه شده توسط دانشگاه برای دانشجویان پرداخت می شود. در پایان تابستان با توجه به تعداد ساعات درخواستی دانشجویان، فاکتوری برای دانشجویان ارسال می شود که دانشجویان پس از اتمام تحصیل، آن را به صورت اقساط با هزینه ۲ درصد پرداخت خواهند کرد.

ضمانت نامه وام به صورت تحویل سفته 3 میلیون تومانی و همراهی دانشجو به عنوان ضامن به دفتر خدمات دانشجویی خواهد بود. از روز پس از ارائه ضمانت نامه وام به دفتر دانشجویی، رزرو غذای سیستم غذاخوری برای دانشجویان باز خواهد بود.

فرم درخواست آنلاین غذای تابستانی به همراه آگهی معاونت دانشجویی به زودی در سامانه نمایه بارگذاری می شود. لازم به تاکید است که کلیه فرصت های رزرو غذا و وام برای دانشجویان در خوابگاه می باشد و سایر دانشجویان می توانند از وام اساتید جهت تهیه غذا استفاده نمایند.

  پاسخ آیت الله مکارم شیرازی به پرسشی درباره دو دهه فاطمیه - اندیشه نوین

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید