قیمت بیت کوین امروز 1400/10/14 – اندیشه معاصر

اما اوضاع ناگهان تغییر کرد. قیمت این رمزها شروع به کاهش کرد و با سقوط شارپ به 38000 دلار رسید. این پایین ترین سطح قیمت از ابتدای اوت (اواسط مرداد) بود.

اگرچه این یک اصلاح عمیق بود، اما خرس ها فشار خود را بر بازار افزایش دادند که منجر به کاهش قیمت 4000 دلاری دیگر به حدود 34000 دلار شد که پایین ترین سطح از اواخر جولای (اوایل آگوست) است. ).

البته بیت کوین از آن زمان تاکنون حدود 1000 دلار بهبود یافته است و اکنون به حدود 35000 دلار رسیده است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر زیر 700 میلیارد دلار است. اگرچه بسیاری پس از سقوط بیت کوین دوباره این ارز را خریدند، برخی پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین ممکن است کمتر از 35000 دلار باشد.

کارشناسان بر این باورند که اگر محدوده 35000 دلاری از بین برود، بیت کوین احتمالا تا 30000 دلار سقوط خواهد کرد و بر اساس سیگنال های فنی در نمودار روزانه، بیت کوین احتمالا به زیر محدوده 35000 دلار سقوط می کند.

به گفته ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار ارزهای دیجیتال، پس از ایجاد حمام خون در بازار سهام، معامله گران ارزهای دیجیتال به دنبال حذف ریسک از پرتفوی خود قبل از جلسه سیاست گذاری فدرال رزرو در هفته آینده هستند. “اگر محدوده 34000 دلاری از بین برود، احتمالاً پشتیبانی اضافی تا سطح 30000 دلار وجود نخواهد داشت.

اما از سوی دیگر، بسیاری معتقدند که 35000 دلار حداقل قیمت معتبر برای بیت کوین است.

یک کارشناس به مجله فورچون گفت: حرکت فدرال رزرو به طور چشمگیری بازده اوراق قرضه دولتی را افزایش داده و بازدهی 10 ساله در این هفته به 1.9 درصد رسیده است. از آن زمان به زیر 1.8 درصد رسیده است. این برای دارایی های پرخطر خوب نیست. بیت کوین در بیشتر موارد پرخطرترین دارایی است.

  آمار مرگ و میر و بیماری عروق کرونر قلب / 10 آبان 1400

سقوط اخیر همچنین حفره هایی را در این استدلال ایجاد کرد که بیت کوین به عنوان پوششی در برابر تورم عمل می کند. در همین حال، تنوع نیز ممکن است عاملی در کاهش بیت کوین باشد. مویا با استناد به Solana، Polkadot، Cardano و Avalanche اشاره کرد که معامله گران در حال تغییر به دیگر ارزهای دیجیتال جایگزین هستند.

ماین همچنین معتقد است که بحران جهانی انرژی و تهدید روسیه به ممنوعیت استفاده و استخراج بیت کوین در روز پنجشنبه می‌تواند «تلاش‌های ثبات بیت‌کوین را پیچیده کند». ”

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید