قرن جدید سرآغاز رشد سریع دانشگاه آزاد اسلامی است

سروش حیدری سنگستانی در اولین شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در سال 1401 گفت: با تلاش همکاران و حمایت مدیران انقلابی دانشگاه و استان بسیاری از چالش های پیشرفت دانشگاه مرتفع شده است. «ارزیابی سال گذشته مطلوب و پایدار بود، اما باید تلاش کنیم قرن جدید را که مصادف با چهل سالگی دانشگاه آزاد اسلامی است، آغاز جهشی و اقتدار بیشتر از سوی دانشگاه آغاز کنیم.


بیشتر بخوانید:

در دانشگاه آزاد اسلامی کار پایداری انجام شده است


وی با تشریح تحولات ساختاری در مدیریت واحدها و مراکز دانشگاهی استان بوچر و حضور روسای جدید در مدیریت، تصریح کرد: بهره گیری از همه ارکان دانشگاه و احساس تزریق انرژی، استراتژی و قصد فکری جدید فرماندار باشد و سرویس این بهتر و موثرتر است که امیدوار است با ایجاد ثبات و آرامش، اوضاع را بهبود بخشد و کارها را سرعت بخشد.

قرن جدید سرآغاز رشد سریع دانشگاه آزاد اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تاکید بر وحدت رویه ها در پرونده ها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه ای یکپارچه و واحد است که هر روز با تدوین برنامه های جدید در سطح ملی و استانی بر آن تاکید می شود. . قطعا زمانی موفق خواهیم بود که همه ارکان دانشگاه دانشگاه را یک تن و جسم و روح واحد بدانند و برای موفقیت و تعالی آن تلاش کنند. نباید از جایگاه ارزشمند و ارزشمندی برخوردار باشد دانشگاه آزاد اسلامی او از کشور بی خبر بود. همه ارکان دانشگاه اعم از کارکنان، استاد و دانشجو باید از جایگاه رفیع مجموعه ای که در آن قرار دارند آگاه باشند و در سطح اندیشه های والای انقلابی و اسلامی این دانشگاه قرار گیرند.

  ترور محسن فهری زاده هیچ تاثیری در به تعویق انداختن برنامه هسته ای ایران ندارد

حیدری سنگستانی گفت: جایگاه دانشگاه با ارکان اصلی و اساسی جامعه پیوند عمیقی دارد. دانشگاه آبروی علمی نظام و عامل اقتدار و رشد کشور است. با هم سفارش دهید نرده هوش باید در اولویت باشد. پیروی از سفارش، کار مطلوبتر و مطابق با اهداف واقعی خود انجام می شود و در صورت رضایت مجموعه و مشتری از صرف وقت و هزینه برای کارهای تکراری جلوگیری می کند.

وی افزود: نظم و انضباط مستلزم شناخت کامل مجموعه و پیش بینی درست آینده است. هماهنگی، ثبات کار، شفافیت، انضباط، تعامل و همکاری در امور باید آشکار و ملموس باشد، کار و خدمات در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن انجام شود. هنر هر مجموعه و مدیریت آن اتحاد، همکاری و مشورت گرایی نقاط ضعف را به حداقل برسانید و اثرات نامطلوب را به حداقل برسانید. زیرساخت های درآمدزایی برای افراد غیر شهروند در هر یک از واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان فراهم است. ظرفیت هایی مانند املاک، املاک، تجهیزات، سازه های تحقیقاتی، نیروی کار ماهر و ماهر از ابزارهای مهم برای کسب درآمد خارج از تحصیل هستند که دانشگاه از این نظر غنی است.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید