قرار بود تمامی دستگاه ها تا پایان شهریور پنجره های هوشمند ملی خود را راه اندازی کنند

30525 309 فقط خبر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمامی دستگاه ها باید تا پایان شهریور پنجره خود را باز می کردند و تا دی ماه به پنجره خدمات سراسری متصل می شدند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز چهارشنبه 30 شهریور در حاشیه جلسه هیئت دولت در خصوص اینترنت کودکان گفت: وجود دارد. همچنین سایتی به نام 456.ir که برای آن امکاناتی را برای دسترسی کودکان به اینترنت در محیطی امن فراهم کرده ایم

وی درباره پنجره ملی هوشمند افزود: تمامی دستگاه ها باید تا پایان شهریور ماه پنجره های خود را راه اندازی می کردند و تا دی ماه به پنجره خدمات ملی راه اندازی شده توسط وزارت ارتباطات متصل می شدند و ما زودتر پنجره ملی را راه اندازی کردیم.

زارع پور گفت: بسیاری از دستگاه ها پنجره واحد خود را راه اندازی کرده و به پنجره سراسری وزارت ارتباطات متصل شده اند، اما برخی از دستگاه ها پنجره واحد خود را راه اندازی کرده و خدمات خود را مستقیماً به خدمات الکترونیکی هوشمند دولت متصل کرده اند.

وی ادامه داد: 60 دستگاه از طریق پنجره واحد ملی و 30 دستگاه هم اکنون از طریق پنجره ملی پروانه ها خدمات خود را ارائه می دهند و 90 دستگاه نیز در پنجره ملی حضور دارند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتصال دستگاه ها به پنجره ملی را همچنان ادامه داد و گفت: شب گذشته سازمان محیط زیست و دیروز بانک مرکزی وصل شدند و از 170 دستگاهی که باید به پنجره ملی متصل شوند، دستگاه ها به تدریج در حال اتصال هستند. پنجره برخی از آنها خدمات عمومی ندارند.

  میراث فرهنگی مانع توسعه نیست

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید