قدردانی رئیس مرکز مستمری بگیران بیمه اجتماعی از مدیریت و کارکنان بانک رفاه کارگران

به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مهندس علی اصغر بیات طی سخنانی در مراسم تجلیل از بازنشستگان بانک رفاه، از تلاش های این بانک در ارائه خدمات به مستمری بگیران قدردانی کرد و گفت: بدون شک بانک رفاه کارمندان سنگ صبور بازنشستگان هستند و بهترین هستند.» به درخواست های آنها پاسخ می دهند و به امور آنها رسیدگی می کنند.

وی افزود: تعداد توصیه ها و درخواست های مستمری بگیران از بانک بسیار زیاد است اما کارکنان بانک همواره با خوش اخلاقی از مستمری بگیران پذیرایی می کنند و به درخواست های آنان رسیدگی می کنند.

مهندس بیات تصریح کرد: از بازنشستگان در بانک رفاه کارگران به نحو بسیار مناسبی تجلیل می شود و به عنوان رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از زحمات کارکنان این بانک قدردانی می کنم. وی در خاتمه گفت: بی شک حمایت بانک رفاه کارگران از مستمری بگیران و بازنشستگان مرهون رویکرد ارزنده مدیران عالی به ویژه دکتر للهگانی مدیرعامل این بانک است.

قدردانی رئیس مرکز مستمری بگیران بیمه اجتماعی از مدیریت و کارکنان بانک رفاه کارگران

دکتر لالقانی به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مستمری بگیران از سوی بانک رفاه کارگران اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر و در شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا بیش از یک میلیون فقره از تسهیلات اعتباری قرض الحسنه قرض الحسنه دریافت شده است. به مستمری بگیران غایب کامل و بر اساس اقدامات انجام شده پرداخت شده است. بنابراین کمک های این امداد نیز به صورت غیرحضوری دریافت می شود.

قدردانی رئیس مرکز مستمری بگیران بیمه اجتماعی از مدیریت و کارکنان بانک رفاه کارگران

وی در پایان تصریح کرد: بانک رفاه کارگران همواره در کنار مستمری بگیران خواهد بود و برای بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی آنان در حد توان خود هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد.

  قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 13 آذر 1400 + جدول - اندیشه معاصر

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید