قتل وحشیانه در خیابان گاندی تهران/ دختر خاله همه چیز را دید! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شامگاه 12 آذرماه 1397 کارکنان یکی از بیمارستان های تهران از مرگ مشکوک پسری به نام میلاد به پلیس آگاهی اطلاع دادند. بازرسان می گویند میلاد از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

دوست میلاد با حضور در محل و جراحات سطحی در تشریح این حادثه گفت: ساعتی پیش من و دوستم میلاد در حال عبور از خیابان گاندی بودیم که مردی را دیدیم که با تلفن همراهش با صدای بلند صحبت می کند. او در آن سوی خط به شخصی فحش می داد که از او خواستیم از عابران اطاعت کند و در ملاء عام فحش ندهد.

اما آن مرد به اعتراض ما توجهی نکرد و گفت این موضوع خانوادگی است و از ما خواست که دخالت نکنیم. این امر اعتراضات بیشتری را برانگیخت، بنابراین مرد در آن سوی خط از درگیری منصرف شد و درگیری بین ما در گرفت. با بالا گرفتن درگیری به سمت ماشین نوجوانش رفت و چاقو برداشت و دوباره وارد درگیری شد و ضربه ای به گردن میلاد زد. وقتی میلاد مجروح روی زمین افتاد سوار ماشینش شد و فرار کرد.

با تکمیل تحقیقات، پلیس با کنترل شماره خودرو متهم را شناسایی و بازداشت کرد. وی در بازجویی به جنایت خود اعتراف کرد و در تشریح ماجرا گفت: آن روز لیلا دختر خاله ام گفت که می خواهد برای دوستش هدیه بخرد و با هم به خیابان گاندی رفتیم. وقتی به خیابان گاندی رسیدیم، پسر مورد علاقه لیلا زنگ زد و با هم صحبت کردند.

  تست: در نگاه اول کدام حرف انگلیسی را می بینید؟ - اندیشه معاصر

خیلی زود آنها مشغول دعوا و دعوای تلفنی شدند. لیلا از ماشین پیاده شد و ناراحت با پسر به بحث ادامه داد. من ناراحت شدم و از ماشین پیاده شدم و گوشی را از لیلا گرفتم و با پسر درگیر شدم. در همین لحظه دو رهگذر به من تذکر دادند و از من خواستند که فحش ندهم اما با آنها درگیر شدم و تصادف خونینی رخ داد.

در شاخه دیگری از مطالعه، لیلا نیز مورد آزمایش و تایید پسر عمویش قرار گرفت. در ادامه تحقیقات، پرونده در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی و متهم با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. این حکم پس از تایید دیوان عالی کشور به شعبه 4 اجرای احکام دادگاه کیفری ارجاع و زمان اجرای آن فرا رسید. در حالی که متهم در آستانه مرگ بود پدر و مادرم به مناسبت ایام فاطمیه در دادگاه کیفری حاضر شدند.

گفتند در بررسی رفتار متهم در زندان متوجه شدیم که او توبه کرده است، بنابراین تصمیم گرفتیم به احترام حضرت زهرا (س) و در ایام شهادت بانوی دو عالم، متهم را ببخشیم. پس از عفو متهم، وی از زندان آزاد شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242672

دیدگاهتان را بنویسید