قتل وحشیانه دختر عکاس در باغ شیطان یک فکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مردم تنگستان بوشهر در سوگ شهادت فاطمه عالی به سوگ نشسته اند. فاطمه عالی نام دختر 17 ساله ای است که در 26 دی ماه امسال به طرز هولناکی به قتل رسید. عکس های گرفته شده توسط او بیش از هر زمان دیگری در حال پخش است.

خواهر فاطمه در گفت و گو با رکنا، جزئیات این حادثه را اینگونه بیان کرد: خانه پدر و مادرم در تنگستان بود و فاطمه روز حادثه به بوشهر آمده بود. برای فروش روی دیوار گذاشته بود. البته قبلا به من گفته بود که برای انجام دو کار به بوشهر می آید: «خواهرم باید دیر به خانه بیاید و خانواده را بی خبر بگذارد».

خانواده فاطمه عالی نگران بودند تا اینکه فردای آن روز یکی از دوستان فاطمه با تلفن همراهش تماس گرفت و این بار به جای بوق های غیرمسئولانه مداوم، صدای مامور اطلاعات به گوش رسید: «گفتند تلفن فاطمه را دزدیده اند و پدر و مادرم باید به اداره اطلاعات بروند. اما در آن مرحله، من متوجه شدم که این فقط یک سرقت تلفن نیست.”

وقتی پدر و مادر فاطمه عالی وارد اطلاعات شدند، از خبر هولناک قتل دختر 17 ساله خود شوکه شدند: «خون خواهرم پیدا شد، او موضوع را به پلیس گزارش داد و گفت مرد جوانی خانه را از خانه اجاره کرده است. او. در یکی دو روز دیگر.”

قتل عکاس بوشهر

پدر و مادر فاطمه عالی روز شنبه بار دیگر برای خواندن اعترافات قاتل به اداره اطلاعات بوشهر رفتند. متهم قتل در اعترافاتش گفت که مدتی پیش برای دخترم پیامی فرستاده و از او خواسته بود با او دوست شود اما فاطمه این درخواست را نپذیرفت. او را به ویلا دعوت می کند. قاتل می گوید عاشق دخترم شد و او را کشت چون از این دوستی راضی نبود.

  شرایط باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری با گل محمدی

پدر فاطمه ادامه داد: جسد دخترم در حالی که حتی کوله پشتی خود را روی دوش گرفته بود در ورودی ویلا پیدا شد. قتلی در کار نبود. زمانی که دخترم پس از ورود به خانه متوجه شد به دنیا نیامده و فریب خورده است، متواری شد و با قاتل درگیر شد که با ضربات متعدد چاقو او را کشت.

پدر فاطمه عالی ادامه داد: دخترم به طرز فجیعی کشته شد و نه تنها در تنگستان و بوشهر بلکه در همه جای این کشور احساسات عمومی جریحه دار شد. مردم تنگستان از ما خواسته اند که قاتل را نبخشیم، زیرا «فضای شهر در ماتم قتل فاطمه است. من به خون دختر بیگناهم رحم نمی کنم و قاتل را خواهان قصاص عمومی هستم.»

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254340

دیدگاهتان را بنویسید