فیلم و عکس از قتل تا دستگیری قاتل شهید رنجبر – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، افشین محمدی دره شوی درباره جزئیات حادثه شهادت یک افسر نیروی انتظامی در بید زرد شیراز گفت: ساعت 19:45 روز چهارشنبه سرگرد مراجعه می کنند.

معاون دادستان شیراز افزود: بر اساس فیلم های موجود، یک دستگاه خودروی پراید در محل منتظر بود که به محض رسیدن خودروی پلیس، تبهکاران با سلاح سرد بزرگ از خودروی پراید پیاده شدند.

محمدی گفت: مجرمان پس از بازکردن درب عقب خودروی پلیس، سرباز وظیفه را مجروح کردند که این سرباز به دلیل غیرمسلح بودن برای یافتن وسیله حفاظتی به سمت رستوران حرکت کرد.

وی افزود: در همین حال تبهکاران چندین بار با سلاح سرد به این پلیس ضربه زدند که این افسر قصد داشت اسلحه کمری خود را مسلح کند و یک تفنگ بادی شلیک کرد که گویا شلیک نشد.

محمدی ادامه داد: در نهایت مهاجمان با قساوت کامل پلیس مجروح را به هلاکت رساندند و از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهم ادامه دارد، افزود: با این پرونده به سرعت و قاطعیت برخورد می شود و ماموران وظیفه شناس پلیس با اشد مجازات مواجه خواهند شد.

فیلم و عکس  از قتل تا دستگیری قاتل شهید رنجبر

فیلمی از لحظه شهادت شهید رنجبر

فیلم و عکس  از قتل تا دستگیری قاتل شهید رنجبر

حجت الاسلام سید کاظم موسوی شهید رنجبر که قصد دارد در مقابل اراذل و اوباش به وظیفه سازمانی خود عمل کند گفت: این کار را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه پس از ترور قاتل، تحقیقات به صورت شبانه روزی در دستور کار قرار گرفت، افزود: حوالی ظهر امروز با تلاش پلیس فارس و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مخفیگاه متهمان شد. در شهر شیراز شناسایی و قاتل شهید رنجبر دستگیر شد.

  عابدزاده مچ علی دی را خواباند + عکس - اندیشه معاصر

رئیس قاضی فارس ادامه داد: تحقیقات درباره انگیزه و همدستان متهم از سوی دستگاه قضایی ادامه دارد و در اسرع وقت و پس از تحقیقات با صدور کیفرخواست و صدور حکم مؤثر، متهم در سال جاری به مجازات محکومان می رسد.

لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر

4049835

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262613

دیدگاهتان را بنویسید