فیلم زندگی بیرانوند مرا تحت تاثیر قرار داد / بارها در سینما گریه کردم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شنبه شب در جریان اکران فیلم بیرو که مربوط به زندگی علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی کشورمان است، بیرانوند چند تن از دوستان نزدیک خود را به تماشای این فیلم دعوت کرد. یکی از این افراد مرتضی پورعلی گنجی، مدافع تیم ملی و باشگاه شنژن چین بود. مرتضی و علیرضا دوستی نزدیک و دیرینه ای با هم دارند. آنها از زمان تیم ملی جوانان همبازی بودند و بعدها در تیم نفت تهران و همچنین در تیم ملی بارها با هم بازی کردند. او در حاشیه اکران بیرو این فرصت را پیدا کرد تا با مرتضی درباره فیلم زندگی دوست صمیمی اش و همچنین شرایط فعلی خود و تیم ملی صحبت کند که در ادامه می خوانید.

چگونه درگیر اکران فیلم بیرو شدید؟

خب من سال هاست با علیرضا دوست هستم و یکی از دوستان صمیمی من است. وقتی از من برای دیدن فیلمش دعوت کرد، با کمال میل پذیرفتم و از تماشای فیلم در کنار دوستان و البته مردم عزیز لذت بردم.

فیلم چطور بود؟

به نظرم فیلم خیلی خوبی بود و دوستش داشتم. مثل خود علیرضا که آدم فوق العاده ای است فیلمش خیلی خوب بود و باید به بازیگران فیلم هم خسته نباشید تبریک بگویم. فکر می‌کنم فیلم در بیرون بسیار تأثیرگذار بود و مردم حقایق زیادی در مورد ورزشکاران، به‌ویژه فوتبالیست‌ها می‌بینند. شاید باور نکنید، اما در چند صحنه از فیلم اشک ریختم و بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.

به نظر شما این فیلم پرفروش خواهد شد؟

به نظر من بله، چون این فیلم از آن چیزهایی است که هرکس آن را تماشا می کند به دوستان و آشنایان خود توصیه می کند. حتما این کار را خواهم کرد و مطمئن هستم که این فیلم در نسخه اصلی با استقبال زیادی روبرو خواهد شد.

  کشتی های روسی از ورود به بنادر ایتالیا و رومانی منع شدند

مصدومیتت چطوره؟

خدا را شکر خیلی بهترم و شرایط خوبی دارم. فکر می کنم از 2 هفته آینده بتوانم 100 درصد تمرینات را به طور کامل انجام دهم و به تدریج درگیر بازی شوم.

فیلم زندگی بیرانوند روی من تاثیر گذاشت/ بارها در سینما گریه کردم

کی به چین برمیگردی؟

خب الان به دلیل شرایط تاج و محدودیت های شدیدی که وجود دارد تمریناتم را در تهران انجام می دهم. سپس باید با رهبران شنژن صحبت کنم تا ببینم اوضاع چگونه پیش می رود.

تیم ملی هم جواز حضور در جام جهانی را دارد. نظر شما در این مورد چیست؟

خب خوشبختانه یک اتفاق بسیار غیرعادی برای تیم ملی و فوتبال ایران افتاد و خیلی راحت و زودتر از پایان مسابقات موفق شدیم به جام جهانی راه پیدا کنیم. باید به عوامل فدراسیون، بچه های تیم ملی و کادرفنی خسته نباشید دیگر بگویم. خیلی خوب بود که این صعود باعث خوشحالی مردم شد و ما از خوشحالی مردم خوشحالیم.

فکر می کنی تیم ملی بتواند در جام جهانی بدرخشد و حتی از مرحله گروهی هم ادامه دهد؟

قطعا این توانایی بین بچه های تیم ملی و کادرفنی وجود دارد. ما باید سخت کار کنیم تا تیمی بسازیم که بتواند در جام جهانی بدرخشد و مردم را خوشحال کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263928

دیدگاهتان را بنویسید