فوری کشف جدید قیمت بنزین – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، قیمت بنزین این روزها به یکی از سوژه های روز تبدیل شده است چرا که اعلام اجرای طرح بنزین برای تمامی تغییرات قیمت بنزین نیز به یکی از آخرین اخبار تبدیل شده است. مقامات درباره کاهش یا افزایش قیمت بنزین اظهار نظری نکرده اند. مهم ترین خبر منتشر شده از قیمت بنزین، قیمت واقعی آن است که 20 هزار تن اعلام شده است. در ادامه به آخرین اخبار قیمت بنزین می پردازیم.

علیرغم اینکه دولت و مجلس اعلام کرده اند قیمت بنزین تغییر نمی کند، امروز عبدالعلی رحیمی مظفری عضو کمیسیون انرژی در جلسه علنی مجلس احتمال بررسی تغییر قیمت بنزین را مطرح کرد. .

عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو کمیسیون انرژی امروز در جلسه علنی مجلس احتمال بررسی تغییر قیمت بنزین را مطرح کرد و گفت: افزایش قیمت بنزین در راستای پیشنهادی است که می توان آن را پذیرفت یا رد شد.”

عضو کمیسیون انرژی همچنین به ارزان بودن بنزین اشاره کرد و گفت: قیمت واقعی بنزین یک دلار و مابقی یارانه است. بنابراین به گفته عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو کمیسیون انرژی، قیمت پایه و واقعی بنزین حدود 28 هزار تن است.

این نماینده مجلس گفت: بحث تغییر قیمت بنزین در مجلس مطرح شده و قابل تصویب یا رد است. بر این اساس به نظر می رسد رویکرد دولت و مجلس برای افزایش قیمت بنزین همچنان نامشخص است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246593

  مردم در پرداخت دستمزد احساس بی انصافی و تبعیض می کنند - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید