فوری سود سهام عدالت تا پایان سال پرداخت می شود + سود سهام عدالت – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حسین گربان زاده به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت در سال ۹۹ به حساب سهامداران اشاره کرد و گفت: تاکنون رقم نهایی کل و زمان تشکیل آن مشخص شده است. “

وی افزود: بر اساس برآوردها احتمالا تا پایان سال حدود 600 هزار تن به حساب هر سهامدار واریز می شود.

قربان زاده گفت: 49 میلیون سهامدار دارای سهام عدالت پس از ابلاغ رهبر معظم انقلاب و اساسنامه هیات عالی بورس، فرصت انتخاب بین روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم را داشته اند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: پس از انتخاب روش مدیریت، سهامداران مستقیم خود سهامدار شرکت های سرمایه گذاری و سهامداران غیرمستقیم سهامدار شرکت های سرمایه گذاری استانی می شوند.

وی گفت: شرکت های سرمایه گذاری دارای سهام عدالت به دو دسته شرکت های بورسی و غیر بورسی تقسیم می شوند که شرکت های ثبت شده دارای 36 شرکت ثبت شده و شرکت های غیربورسی شامل 13 شرکت می باشد.

گربان زاده افزود: سود سال 99 سهام قضایی شرکت های غیر بورسی حدود 2 میلیارد و 800 میلیارد تن و سود شرکت های ثبت شده حدود 29 هزار و 200 میلیارد تن است.

رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: مجموع سود دو شرکت ثبت شده و غیر بورسی حدود 31 هزار میلیارد تن است که باید بین 49 میلیون سهامدار تقسیم شود، بر این اساس احتمالا تا پایان سال هر سهامدار حدوداً پرداخت خواهد کرد. 600 هزار تومان.

وی با تاکید بر اینکه مجموع سود شرکت های ثبت شده و غیر بورسی نسبت به سال 98 حدود سه برابر افزایش یافته است، افزود: کل سود سال 98 که در سال گذشته به سهامداران پرداخت شد، حدود 9500 میلیارد تن است که در سال جاری تعداد آنها به بیش از حد رسیده است. 31000 میلیارد تن

  این تیم ها استقلال را زمین گیر می کنند / پرسپولیس به نوعی قهرمان می شود / خط به اسکوچیچ بازیکنان حرف های او را نمی خوانند - اندیشه معاصر

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: زیر نظر شورای عالی بورس کارگروهی برای تعیین موضوعات مربوط به سهم عدالت تشکیل شده است که نمایندگانی از سازمان خصوصی سازی، بورس و اوراق بهادار در آن حضور دارند. اوراق بهادار سازمان، اتاق تعاون، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی «دستگاه های کنترلی و مرکز اشتراک عدالت وجود دارد.

وی افزود: در این کارگروه سعی داریم جزئیات پرداخت سود سهامداران غیرمستقیم و ضوابط آن را شفاف سازی کنیم تا سهامداران در اسرع وقت به سود مطلوب دست یابند.

وی درباره زمان باقی مانده برای واریز سود سهام عدالت 98 به مشمولان افزود: برخی از شرکت های بزرگ مانند دخانیات، مخابرات و … سود سال های گذشته به طور کامل پرداخت نشده اند، سازمان خصوصی سازی موظف است نظارت کند. و الزامات قانونی را بر آنها تحمیل کرد تا سود باقی مانده سال گذشته را در اسرع وقت پرداخت کنند.

گربان زاده گفت: با این شرکت ها برخورد قانونی کرده و ماده 48 قانون محاسبات عمومی را در مورد این شرکت ها اعمال کرده ایم. بنابراین دیگر امکان ثبت صورتجلسات آنها وجود ندارد و این شرکت ها باید معوقات خود را در اسرع وقت پرداخت کنند.»

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: در حال حاضر در حال مذاکره با هیات مدیره این دو شرکت بزرگ هستیم تا بتوانیم معوقات را در قالب سود بانکی پرداخت کنیم اما تاکنون زمان دقیقی برای این دو شرکت اعلام نشده است. پرداخت این سود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1258028

  واکنشی متفاوت به اظهارات حاشیه ای ژاله صامتی درباره چوپان جوان در عصر جدید - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید