فن آوری های شرکت های صنعتی کوچک و متوسط ​​رد و بدل می شود

762 762 فقط خبر

رویداد خلاقانه ای با حضور صنعتگران، فناوران، شرکت های دانش بنیان و عوامل انتقال فناوری از سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان و بازار ملی فن ایران، رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط ​​با حضور صنعتگران، فناوران، شرکت های دانش بنیان و کارگزاران انتقال فناوری در سراسر کشور برگزار شد.

محمد صالحی خالقی، دبیر شبکه ملی فن بازار ایرانیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه رویداد ملی تبادل فناوری شرکت های کوچک و متوسط ​​رویدادی برای پاسخگویی به تقاضای فناوری و عرضه متناظر آن است، گفت: در این رویداد جلسات حضوری، تبادل تفاهم نامه همکاری، افشای قراردادهای رفع نیازهای فناورانه و همچنین افشای اطلس رفع نیازهای فناورانه کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: طی یک بازه زمانی تعدادی از درخواست ها جمع آوری شده و با توجه به شبکه کارگزاری و مشخصاً در این رویداد شبکه کارگزاری استان اصفهان، لوازم مربوط به این درخواست ها در کشور شناسایی شده است و این شناسایی در پرونده ادامه خواهد داشت تا در نهایت این تدارکات و نامزدها با یکدیگر روبرو شوند.

دبیر شبکه ملی هواداران ایران با بیان اینکه حدود 70 درخواست وجود دارد و هر درخواست حداقل یک تحویل منطبق دارد، افزود: در حاشیه این رویداد قراردادهای قبلی تطبیق عرضه و تقاضا رونمایی می شود و پیش بینی می شود. که برای این 40 تا 50 تفاهم نامه امضا خواهد شد.

  پوتین می خواهد بزرگترین جنگ را در اروپا آغاز کند

حلقی با اشاره به اینکه هر تقاضا در این رویداد علاوه بر عرضه مربوطه، دلال خاص خود را دارد، افزود: در این رویداد جلسات همکاری دولت و مدیریت نیز برگزار می شود و در تلاش هستیم تا شورای فنی بازار منطقه اصفهان را با بیایید تشکیل دهیم. حضور به استاندار

در بازار فناوری، فن بازار به عنوان واسطه ای برای ارائه اطلاعات فناوری به تامین کنندگان، نامزدها، کارآفرینان و سرمایه گذاران عمل می کند و همچنین در مورد مراحل انتقال فناوری مشاوره می دهد.

شبکه ملی فن بازار ایرانیان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه تامین کنندگان یک واسطه حرفه ای در سطوح مختلف خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید