فعالیت های بانک رفاه کارگران در تمامی حوزه های اقتصادی گسترده است

به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی بانک کارگران رفاه، دکتر اسماعیل لالقانی در حاشیه نمایشگاه «بانک، بورس و بیمه» در نمایشگاه بین المللی تهران در جمع خبرنگاران، افزود: بانک رفاه یک عامل است. صندوق ملی توسعه». همچنین اقدامات بانک در زمینه رد دیون اعم از ازدواج، کار، حمایت و … بسیار گسترده است.

به گفته وی حمایت از صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، صنعت، ساختمان و… از دیگر اقدامات حمایتی بانک رفاه است که در سال های اخیر با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی در حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی فعال در این بخش ها داشته است.

دکتر لالقانی به خدمات بانک رفاه کارگران به مستمری بگیران اشاره کرد و گفت: از جمله خدمات این بانک به مستمری بگیران و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، ارائه خدمات قرض الحسنه است که به صورت حضوری پرداخت می شود. در همین راستا در تیرماه امسال بیش از 50 هزار قلم کالا به ارزش 12 میلیون تومان پرداخت کردیم. به طور متوسط ​​ماهانه همین تعداد وام قرض الحسنه به مستمری بگیران و مستمری بگیران پرداخت می کنیم که در نوع خود قابل توجه است.

وی افزود: مستمری بگیران و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی حامی بانک رفاه کارگران هستند و ما وظیفه داریم به آنها رسیدگی کنیم. در حال حاضر بانک در قالب سامانه «بتا» بستری را برای خرید کالا و خدمات به صورت پرداختی برای آنها فراهم کرده است و در این راستا با 3200 فروشگاه تعامل داشته ایم. خدمات این بخش کاملا رایگان است.

  بهای سنگین داستان و مصاحبه اشتباه! - اندیشه معاصر

فعالیت های بانک رفاه کارگران در تمامی حوزه های اقتصادی گسترده است

مدیرعامل بانک رفاه کارگران همچنین در نشست مشترک با دکتر حسینی معاون امور بانکی و بیمه ای وزارت اقتصاد و دارایی و هیئت همراه که در غرفه این بانک در غرفه بانک رفاه برگزار شد، به تشریح برخی از خدمات بیمه ای بانک رفاه پرداخت. نمایشگاه بانک، بورس و بیمه.

دکتر لالقانی از طرح اجتماعی دانا به عنوان یکی از طرح های این بانک برای کمک به توسعه خدمات بیمه ای یاد کرد و گفت: تسهیلات در قالب این طرح ارزان است و جامعه هدف مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

وی گفت: خدمات بیمه ای شرکت بیمه رفاه فرازان به عنوان یکی از زیرمجموعه های بانک رفاه بسیار گسترده بوده و با شرایط آسان به متقاضیان ارائه می شود. به خصوص در دو سال اخیر و در شرایط شیوع ویروس کرونا، خدمات این شرکت را شخصاً ارائه کرده و استفاده از این خدمات را آسان‌تر کرده‌ایم.

در این دیدار دکتر حسینی معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی از خدمات مختلف بانک رفاه کارگران به ویژه خدمات بیمه ای این بانک قدردانی و بر لزوم توسعه حمایت های بیمه ای در کشور تاکید کرد.

لازم به ذکر است، بانک رفاه با افتتاح غرفه در نمایشگاه بانک، بورس و بیمه، بخشی از توانمندی های خود را در زمینه های مختلف از جمله بیمه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. این غرفه در جریان برگزاری نمایشگاه مذکور میزبان تعدادی از مسئولان اقتصادی و جمعی از فعالان بورس و بیمه کشور بود.

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید