فعالیت مشکوک یک شرکت صهیونیستی در حوزه آب

1072850 فقط خبر

العربیه تشدید بحران آب در منطقه غرب آسیا را تهدیدی برای امنیت غذایی و متعاقب آن ثبات سیاسی در منطقه می داند و می گوید: فناوری آب اسرائیل منبع امیدی برای نجات منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری آی 24 رژیم صهیونیستی، العربیه در این گزارش نوشت: شرایط بحرانی منطقه، شرکت های اسرائیلی را بر آن داشته تا پروژه هایی را در سوریه و غزه اجرا کنند. واترجن یکی از این شرکت هاست.

یکی از خبرنگاران این سایت خبری اسرائیلی گفت: شرکت اسرائیلی Watergen یکی از شرکت های پیشرو آب در جهان است که توسط یک تاجر روسی یهودی به نام میخائیل میریلاشویلی تاسیس شده است. این شرکت ژنراتورهای ویژه ای ساخته است که می تواند هوا را به آب آشامیدنی تبدیل کند.

گزارش های رسانه های صهیونیستی نشان می دهد که واترگن به دنبال افزایش فعالیت های خود در منطقه است. با وجود فقدان روابط دیپلماتیک یا توافق صلح بین تل آویو و برخی کشورهای عربی، این شرکت به دنبال نصب ژنراتورهای آب در این کشورها است.

با وجود تنش بین رژیم صهیونیستی و جنبش حماس در نوار غزه، این شرکت قصد دارد با هماهنگی مقامات فلسطینی، تاسیسات تولید آب را در شهر خان یونس مستقر کند.

این گزارش نتیجه گیری می کند که غزه تنها منطقه خارجی نیست که واترگن در آن فعالیت می کند. این شرکت در سال های اخیر در استان رقه سوریه که مدتی است در کنترل نیروهای تروریستی داعش بوده، فعالیت می کند. این شرکت صهیونیستی در حال حاضر با نیروهای دموکراتیک سوریه (قساد) مستقر در شمال سوریه همکاری می کند.

  تلاش مافیای گوشت برای افزایش قیمت گوشت قرمز! گوشت هنوز گران است - فکر مدرن

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید