فعالیت ارزی بانک توسعه تعاون همگام با سایر عملیات بانکی رو به رشد است

1068012 فقط خبر

به گزارش گروه بازار آنا، حسن شریفی قائم مقام مدیرعامل است بانک توسعه تعاون در موارد عملیات بانکی وی در هفتمین نشست مسائل ارزی بانک گفت: این بانک با رویکرد توسعه ای و حمایت از کارآفرینان و تعاونی ها فعالیت می کند و تامین نیاز ارزی مشتریان و تعاونی ها از خدمات این بانک است.
او اضافه کرد: بانک توسعه تعاون اهداف و برنامه های خاص در زمینه تامین تسهیلات، تجهیز منابع، خدمات اعتباری، صدور ضمانت نامه و خدمات بانکی در بازه های زمانی مختلف و توسعه فعالیت ارزی این یکی از مهمترین رئوس برنامه های بانک است.
شریفی خاطرنشان کرد: همکاران تخصصی واحدهای ارزی در صورت کسب تجربه موفق در این سمت ها، با بهره مندی از تجربه همزمان ارزی واقعی و ارزی، می توانند با ارتقای شغلی به جایگاه های بالاتری در بانکداری دست یابند و دارایی های بانکی محسوب شوند. .
نماینده مجلس عملیات بانکی بانک توسعه تعاون وی گفت: در کنار ترسیم پیشرفت شرکای ارزی، موضوع انتقال تجربه و تداوم نیز برای امکان حضور شرکای جدید در جایگاه ارزی و همچنین امکان‌پذیری مهم است. توسعه فعالیت ارزی کمی و کیفی ارائه دهید.
وی گفت: همزمان با این سلسله جلسات، انتظار می رود نتایج ملموس و اثربخشی این بازتاب ها حاصل شود و تطبیق ریسک و بازده برای برآیند کلی معاملات ارزی مهم خواهد بود.
سعید معادی قائم مقام مدیرعامل بانک توسعه تعاون وی در خصوص مسائل استانی و بازاریابی گفت: در حال حاضر فعالیت های ارزی در چارچوبی مشخص و در 12 واحد ارزی منتخب و سلسله مراتب فعلی در استان های منتخب اعم از مدیرکل استانی، معاون ارزی، شعبه و معاونت شعب و خارجی انجام می شود. شرکای تبادل، به اهداف سالانه دست می یابد. «آنها نقش مهمی دارند.
وی افزود: شناسایی مشتریان، تشکیل جلسات برای ارتقای سطح همکاری و اجرا و پیگیری سریع سفارشات مشتریان از جمله ارکانی است که انتظار می رود ارکان ارزی بانک به آن دقت کافی داشته باشند.
فرشید طهمورسی، مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون وی گفت: واحدها در سال گذشته 350 میلیون یورو فعالیت ارزی انجام دادند و بر اساس برنامه ریزی برای سال جاری هر واحد موظف است سطح فعالیت را به حد مناسبی برساند.
در این نشست احمد محمدی مدیرکل استان ها و شعب، محتبی جعفری رئیس اداره کل عملیات ارزی، عباس عیارده رئیس اداره کل امور خارجه و محسن عزیزی گلیچی بازرس ویژه نیز حضور داشتند. این واحدها با حضور برخی استانداران و معاونین استان مورد بازدید قرار گرفت.

  مراکز حمل و نقل کشور بدون ترافیک - تفکر مدرن

انتهای پیام/ص

دیدگاهتان را بنویسید