فشار بدی روی بازیکنان استقلال بود/ سپاهان در نیمه دوم خیلی خوب بود

4857 837 فقط خبر

سرمربی تیم سپاهان گفت: مقابل استقلال نمایش خوبی داشتیم و به برد شیرینی دست یافتیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، خوزه مورایس پس از پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر گفت: از همه رسانه ها تشکر می کنم. بازی معمولی، کلاسیک و خیلی خوبی بود. حتی اگر اولین بازی لیگ باشد، شاید سخت تر و بدتر باشد.

مورائیس ادامه داد: استقلال بدشانسی آورد چون باید در خانه خودش بازی می کرد. برای تیمی که در خانه بازی می کند، یک برد ضروری است و حتماً باید پیروز شود. فشار بدی روی بازیکنان استقلال بود و فهمیدم این بازی برای ما آسان نبود.

وی افزود: سعی کردیم بازی را کنترل کنیم، آن را در اختیار خود قرار دهیم و فضاها را ببندیم تا از موقعیت هایی که می توانستیم ایجاد کنیم استفاده کنیم. در 10 دقیقه اول بازی خوبی بود و توانستیم تعادل ایجاد کنیم. در زمینه بیرون آوردن توپ، زمانی که استقلال توانست بازی را در اختیار بگیرد، ما موفق بودیم و آنها هم در آن لحظاتی که شانس آوردیم گل نزدیم، موقعیت هایی ایجاد کردند. بین دو نیمه تغییراتی ایجاد شد و ما موقعیت ها را درست کردیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: توانستیم کمی فشار خود را افزایش دهیم. باعث شد شرایطی ایجاد کنیم که منجر به گل شود. در چنین مسابقاتی وقتی یک تیم گل می خورد، جبران آن سخت است. مخصوصاً وقتی طرفداران خود را ندارید که حمایت خود را نشان دهند. من خوش شانس بودم و هنوز هم خوش شانس بودم که در یک مسابقه بدون تماشاگر پیروز شدم. نمی توانم بگویم بازیکنان ما در نیمه دوم خیلی خوب بودند اما در مجموع بازی بسیار خوبی بود و باید به بازیکنانم تبریک بگویم. بازی خیلی خوبی بود و برد شیرین. حالا میریم سراغ بازی بعدی.

  تفاوت قیافه زیباترین بازیگر زن ایرانی با برادر قدبلند و تنومندش! - اندیشه معاصر

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید