فروپاشی رژیم صهیونیستی راهی بی بازگشت است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فروپاشی رژیم صهیونیستی را راهی بی بازگشت می داند که شاید مقاومت فلسطین برای آن حتی نیازی به جنگ نداشته باشد.

2447 213 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، فرمانده کل سپاه در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: فروپاشی رژیم صهیونیستی مسیری است بازگشتی ندارد و برای آن مقاومت فلسطین حتی ممکن است نیازی به جنگ نداشته باشد.» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با زیاد نخله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، شرایط کنونی جهان اسلام به ویژه مقاومت را تشریح کرد. منطقه را ویژه دانست و تاکید کرد که هم اکنون نیز هر روز و هر ماه برای ما روز و ماه جهاد و شهادت است، آزادی فلسطین را برای ملت ایران فراتر از یک آرزو و راهبرد مشخص می داند و اعلام می کند: آزادی فلسطین زمانی که یک آرزو باشد تنها یک آرزو باقی می ماند و به عنوان یک هدف واقعی تلقی نمی شود. اصلی آن bsvetniks

وی افزود: مسیر توسعه در فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیستی که به سمت انحطاط و فروپاشی پیش می رود، مسیری بی بازگشت و نزدیک به فیض الهی آزادسازی قدس شریف است.
سرلشکر سلامی با اشاره به تقویت توانمندی های مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: قدرت امروز مقاومت فلسطین نسبت به گذشته تکامل یافته است و با ظرفیت بالقوه و بالفعل خود نشان می دهد که توانایی جنگ های بزرگ را پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شناسایی و اعتراف مقامات متعصب صهیونیستی همچون باراک، نتانیاهو و بنت در خصوص ناتوانی این رژیم و صحبت از فروپاشی قریب الوقوع آن که با تایید کارشناسان بین المللی نیز همراه بوده است. ، ناشی از حقایق مسلم جایگاهی در مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس شریف دانست و گفت: اسرائیل به تدریج به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از برخی کشورهای عربی برای تقویت خود روی می آورد. اگرچه این استراتژی برای آنها پس انداز نیست و ضعف های ذاتی رژیم به آنها فرصت تحقق رویاهای خود را نمی دهد.

  حمایت: مرکز پژوهش های مجلس از توان علمی خود استفاده خواهد کرد

وی ادغام جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را نقطه ضعف ذاتی صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: با قدرت گرفتن فلسطین و آشکارتر شدن آن قدرت، ضعف و ناتوانی صهیونیست ها آشکارتر می شود و کار برای آنها دشوارتر می شود. به کار خود ادامه دهید

فرمانده کل سپاه افزود: ضعف های فزاینده ذاتی رژیم صهیونیستی از نظر روانی آنها را در مسیر نابودی و تضعیف قرار داده است به گونه ای که چشم انداز تاریک و وحشتناکی را پیش روی خود می بینند.
سرلشکر سلامی تقویت مقاومت را پیوند زنجیر ضعف روانی صهیونیست ها با مهاجرت معکوس دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال فروپاشی هستند و برای فروپاشی اسرائیل شاید مقاومت فلسطین حتی نیازی نداشته باشد. یک جنگ.”

فرمانده کل سپاه وحدت، وحدت گروه‌های فلسطینی را واقعیتی باشکوه و ایجاد نشاط، رشد و اقتدار برای مقاومت اسلامی فلسطین دانست و تصریح کرد: امروز همه توانمندی‌های جهادی ضدصهیونیستی در یک راستا قرار دارد. به صحنه می آیند و برای آزادی قدس شریف تلاش می کنند و از حقوق ملت فلسطین دفاع می کنند و ما تا آخر با شما هستیم تا فلسطین و فلسطینی ها بدانند که تنها نیستند.

وی آزادی بیت المقدس و پیروزی ملت فلسطین را آرمان و راهبرد ائمه اطهار انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست و بر تداوم و توسعه حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمانانه و مقتدرانه تاکید کرد. فلسطین تاکید کرد: امروز از همیشه فلسطینی‌تر هستیم و به لطف خدا این راه را ادامه خواهیم داد.

  نایب قهرمانی تیم سمنان در مسابقات فوتسال منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی تهران قهرمان شد.

سرلشکر سلامی با محکومیت اقدامات تجاوزکارانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی روز گذشته در غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر به ویژه کودکان مظلوم و بی گناه شد، گفت: بدون شک پاسخ سریع مقاومت اسلامی فلسطین است. این جنایت نشان دهنده فصل جدید قدرت است که در جریان مقاومت حمله ای انجام شد و صهیونیست ها بهای سنگین دیگری را برای جنایت اخیر خواهند پرداخت.

وی در خاتمه نسبت به تسریع روندها و فرآیندهای پیروزی فلسطین قهرمان بر مهاجمان سرزمین مقدس ابراز امیدواری کرد. دستیابی به قدرت نظامی موثر برای برهم زدن موازنه خطر، ضامن موفقیت انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی است و تاکید کرد: با کمک همدلی و دوستی مردم همچنان می توانید قوی تر و قوی تر شوید. برتری انسانی، معنوی و نظامی را بر صهیونیست ها به دست آورید.

در این دیدار زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز از مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: ایستادگی و استقامت رویارویی گسترده جمهوری اسلامی ایران با آمریکا و رژیم صهیونیستی موجب خوشحالی مردم فلسطین و تقویت روحیه مبارزان و مجاهدان فلسطینی شد.

وی افزود: مقاومت اسلامی در عرصه قدرت نظامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی حمایت جبهه مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزه ملت فلسطین با صهیونیست ها را قاطعانه و دلگرم کننده توصیف و خاطرنشان کرد: ما در مسیر ضدیت با مشکلات فراوانی پشت سر گذاشته ایم. مبارزه صهيونيستي و حضور حاميان ملت فلسطين به ويژه شما همراه ماست، موجب تقويت روحيه و امكانات مقاومت شد.

  گروه وکلای دیوان عدالت اداری، همراهی شما در تمامی مراحل

وی تاکید کرد: ما به مقاومت ادامه خواهیم داد و با همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطینی در وضعیت بسیار خوبی به سر می بریم و می توانیم هر تجاوزی رژیم صهیونیستی را به موقع پاسخ داده و پاسخ دهیم.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید