فروش 67 میلیارد جلد از نمایشگاه کتاب تا امروز 27 اردیبهشت 1401

1071958 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شش روز نخست امسال 270 میلیارد ریال کتاب در بخش مجازی و 400 میلیارد ریال در بخش آنلاین فروش داشته است. میلیارد ریال (67 میلیارد تومان) . ).

علی رمضانی، نایب رئیس نمایشگاه کتاب، با توجه به افزایش تعداد ناشران خارجی از 170 به 187 ناشر در روزهای اخیر، گفت: این افزایش به این دلیل است که برخی ناشران ممکن است ناشران دیگر را برای فروش و ارائه کتاب خود نمایندگی کنند.

رمضانی تصریح کرد: در حال حاضر ناشران خارجی در 68 غرفه مستقر هستند و از برخی غرفه ها خواسته شده است که متراژ غرفه ها را پنج تا هشت متر افزایش دهند.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران درباره تخلفات ناشران نیز گفت: تاکنون 17 گزارش رسیدگی شده که از این تعداد 7 پرونده برای ناشران خارجی و 3 پرونده برای ناشران داخلی صادر شده است. «موضوع اصلی تخلف، تحویل کتاب خارج از ضوابط نمایشگاه است.

وی گفت: احکام متخلفان تا قطعی نشدن اعلام نمی شود. با این حال، برخی از جملات پایانی بسته شدن کابین برای چند ساعت تا یک روز است.

رمضانی درباره ممنوعیت غرفه کانون پرورش فکری به دلیل تخلفات در سال 98 گفت: اگرچه از توقیف این مجموعه در نمایشگاه ناراحت هستیم، اما نشان دهنده تعهد کارکنان فعلی کانون و مرکز است. قوانین.”

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران از فروش 270 میلیارد ریال کتاب در بخش مجازی و 400 میلیارد ریال در بخش حضوری در نمایشگاه کتاب خبر داد.

انتهای پیام/4129/

  زارع پور: خدمات عمومی را به نمادی هوشمند در تلفن همراه مردم تبدیل می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید