فروش ناموفق کودک به صورت اقساطی – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دقیقا ساعت 18:00 پنجم اسفندماه یک منبع و مطلع محلی در تماس با پلیس آگاهی از معامله یک کودک در جلسات یکی از معتادان خبر داد. با دریافت این خبر و صدور دستور ویژه از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد مشهد)، گروه ویژه ای از نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی عازم بلوار توس شدند. با هماهنگی قاضی یاساکی (معاون دادستان دادگاه انقلاب اسلامی) ابتدا به صورت نامحسوس به بررسی موضوع پرداختند و سپس در یک عملیات غافلگیرانه منطقه را محاصره کردند.

در این لحظه زن 29 ساله معتاد که با دیدن پلیس به شدت نگران شده بود، فروش فرزندش را با حالتی دیوانه وار تکذیب کرد و گفت: فقط می خواستیم حساب و کتاب کنیم. اما نیروهای پلیس که مطمئن شده بودند معامله کودک 18 ماهه به دلیل حضور به موقع در پاتوق معتادان به نتیجه نرسیده است، زن جوان را به همراه کودک به کلانتری منتقل کردند.

زن 29 ساله ای که فرزندش را در آغوش گرفته بود، ناگهان عذاب وجدان گرفت و در حالی که عشق و محبت مادر در چهره اش موج می زد، حقیقت فروش فیش حقوقی فرزند دلبندش را فاش کرد و گفت: من هستم. نمی فروشد در آن زمان ما به چیزی جز کسب درآمد از شیشه (داروهای صنعتی) فکر نمی کردیم. فرزند 18 ماهه ام مجبور شد 40 میلیون تن از من بخرد، اما گفتم فقط 1.5 میلیون تن نقد به من بده، بقیه پول را به عنوان سابقه حواله می گیرم!

زن معتاد که حالا از فشار وجدان اشک می ریخت، در ادامه ماجرا به ماجرای تلخ زندگی اش اشاره کرد و گفت: تاکنون سه بار ازدواج کرده ام و در زندان داستانی دارم. من در دو ازدواج قبلی شکست خوردم تا اینکه به طور موقت با مرد معتاد دیگری که دو سال را به دلیل سرقت و مواد مخدر در زندان گذراند ازدواج کردم. از سوی دیگر به دلیل اعتیاد آواره شدم و دوران جوانی خود را در مؤسسات مختلف گذراندم. با اینکه گواتر سمی دارم اما نمی توانم اعتیادم را درمان کنم!

  طرز تهیه چیپس مرغ سوخاری خوشمزه - تفکر مدرن

این زن به یکی دیگر از اتفاقات تلخ و دردناک زندگی خود اشاره کرد و ادامه داد: این فرزند نه تنها سرنوشت سیاه من است، بلکه پسر 11 ساله دیگری نیز دارم که برای نگهداری و تحصیل او را به همراه خانواده ای ترک کردم. دلتنگش می شوم، با ترفندهای مختلف به دیدنش می روم. این خانواده در انتهای کوی آب و برق مشهد زندگی می کنند و از آنجایی که پسرم آینده ای دارد، هرگز خود را «مادر» معرفی نکردم تا خجالت نکشم! می دانم اگر بفهمد با این قیافه گیج و گیج مادرش هستم و آدمی که با اعتیادش از بین رفته، از نظر روحی ناراحت می شود.

وقتی او را خوشحال می بینم، کمی خوشحال می شوم، چون من هم مادر هستم! اما اعتیاد روزم را سیاه کرد. گاهی خودم را کارگر معرفی می کنم و برای دیدن فرزندم به خانه این زوج می روم. هر وقت گریه می کنم پسرم از من می پرسد چرا گریه می کنی؟ اما حرفی برای گفتن ندارم! چطور بغلش کنم و بگم پسرم من مادرت هستم! اعتیاد زندگی من را تباه کرد و حالا …

زن جوان در حالی که اشک هایش را پاک می کرد به نیروی انتظامی در سپاد گفت: امروز حاضرم به شما کمک کنم تا این همه پاتوق غیرقانونی را جمع کنید تا مادرانی مثل من مجبور نباشند جگر گوشه شان را قسطی بفروشند! کودک اما مواد مخدر صنعتی هم مادر شدن را از مردم سلب می کند، قصد دارم فرزندم را به تنهایی و با سخنان تلخ این زن جوان سرگرد بزرگ کنم. سپس با راهنمایی های ارزنده قاضی یاساکی و دستورات ویژه قضایی، زن جوان به مرکز ترک اعتیاد دولتی معرفی و فرزند 18 ماهه اش تحت مراقبت اجتماعی قرار گرفت تا زن جوان از چنگال اعتیاد رهایی یابد. محافظت قانونی. و فرزندش را اگر قدرت دارد باید به او سپرد. گفتنی است با دستگیری این زن جوان در انبار مواد مخدر مشخص شد که برخی از اعضای بدن کودک نیز سوخته است.

  وضعیت جاده ها در جاده های کشور امروز چهارشنبه 19 آبان 1400 / تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277691

دیدگاهتان را بنویسید