فروش صدف معدنی دانه بندی گلستان

در طول سالیان متمادی مقادیر زیادی مرجان و صدف در آب دریا انباشته شده است که صدف سنگ شده را می توان از مراکز خرید و فروش این محصول تهیه کرد و قیمت آن بر اساس کیفیت است و خرید عمده این محصول به صورت عمده می باشد. متغیر.

18672 684 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، این محصول بیشتر در منطقه گلستان، گنبدکاووس و آگبند یافت می شود که به صدف فسیلی یا صدف معدنی معروف است.

صدف معدنی انواع مختلفی دارد که صدف معدنی دانه ای، شکری، مشبک و پودری می باشد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

صدف های معدنی در گونه های فوق می توانند به عنوان خوراک دام و پرندگان مورد استفاده قرار گیرند که هزینه های خوراک را بسیار کاهش می دهد.

همانطور که گفته شد صدف معدنی خواص زیادی برای دام و طیور دارد که فروش عمده و عمومی این محصول در بازار صدف معدنی انجام می شود که می تواند برای خریدار ارزانتر و به صرفه تر باشد.

در جوجه های گوشتی صدف معدنی باعث افزایش گوشت و تقویت استخوان های مرغ می شود و اگر مرغ تخمگذار باشد به کیفیت تخم مرغ کمک می کند.

در بین انواع صدف های معدنی، نوع دانه ای آن یکی از پرفروش ترین هاست که در مرغ گوشتی و شترمرغ، مرغ تخمگذار و دام هایی مانند گاوهای شیری کاربرد دارد.

پودر صدف معدنی نیز بیشتر برای دامپروری مناسب است که خوراک مناسبی برای دام و طیور می باشد.

صدف معدنی گلستان

جالب است بدانید که صدف های معدنی انواع مختلفی دارند که به شکل شکر، پودر و گرانول وجود دارند که می توانند منبع خوبی برای تامین کلسیم خوراک دام و طیور باشند، زیرا قیمت بسیار مناسبی نسبت به خود دارند. استفاده از تخم مرغ و صدف استفاده می شود.

  خدمات دولتی را به نمادی در تلفن همراه / دوربین جیبی خود تبدیل کنید شب را به روز تبدیل کنید

هر سه به طور متوسط ​​38 درصد کلسیم دارند، اندازه ذرات انتخاب را برای دام و طیور آسان می کند، در رابطه با تامین جیره دام و طیور مهم است که علاوه بر کلسیم، میزان فسفر نیز به درستی رعایت شود. از آنجایی که تفکیک صحیح اینها بسته به نوع نژاد، سن جنس و حیوان در رشد متفاوت خواهد بود.

فروش صدف معدنی دانه بندی گلستان

مقادیر بالای کلسیم موجود در صدف معدنی، کلسیم خوراک دام و طیور را تامین می کند و به همین دلیل صدف معدنی گلستان پدیدار شد.

اما جالب اینجاست که تاریخچه پوسته های معدنی به شهر گنبدکاووس برمی گردد که در منطقه آگبند توسط پسر آب دریا مازندران کشف شد و مرجان ها و صدف های دریایی در آن زمان انباشته شده بود. پس از گذشت چندین سال به فسیل تبدیل شدند که امروزه از آنها صدف معدنی و روغن سبک استخراج می شود که محصول آن یکی از تامین کنندگان مهم منابع کلسیم می باشد.

از آنجایی که 38 تا 40 درصد کلسیم خالص در صدف های معدنی وجود دارد، صدف های معدنی انواع مختلفی دارند و مصارف زیادی دارند، به عنوان مثال صدف های معدنی دانه ای با سایز دو و نیم تا چهار و نیم میلی گرم، این نوع صدف های معدنی هستند. در مزارع بوقلمون و شترمرغ های تخمگذار استفاده می شود.

صدف معدنی در گرانول

صدف های معدنی به صورت گرانول، شکر و پودر در بازار موجود است که افراد زیادی اقدام به تهیه آن می کنند، زیرا این محصولات بسیار تمیز و طبیعی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

  باران مانع از برخورد ملوان و فولاد شد

از جمله کاربردهای آن می توان به استخوان سازی اشاره کرد که با استفاده از این محصول می توانید به درمان بسیاری از پرندگان و حیوانات کمک شایانی کنید.

به دلیل داشتن کلسیم بالا می توان از آن برای تقویت استخوان ها استفاده کرد و از این محصول به عنوان رقیق کننده خون استفاده کرد که در پرندگان بسیار مفید است.

لازم به ذکر است که می توان از آن به همراه خوراک دام و مرغ های تخمگذار برای افزایش رشد و تقویت آنها استفاده کرد، زیرا تأثیر بسزایی در رشد و افزایش وزن دارد.

فروش صدف معدنی دانه بندی گلستان

آنچه که باید در مورد صدف معدنی دانه بندی شده بدانید این است که به طور طبیعی وجود دارد، به صورت پودر است، از سنگ تشکیل شده است و دارای خواص بی شماری است که در ادامه به تفصیل در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

صدف های معدنی گرانول اندازه کوچکی دارند و برای پرندگان تخمگذار بسیار مناسب هستند، زیرا در تخم گذاری بسیار کارآمد هستند و برای جوجه کشی به راحتی می توانید تعداد زیادی تخم را به جوجه تبدیل کنید که این یکی از مزیت های مهم آنهاست.

این پودر ارگانیک است و برای هیچ موجودی مضر نیست و استفاده از آن به عنوان تقویت کننده بسیار مفید است و افراد به دلیل آگاهی کامل از فواید آن برای پرندگان خود از آن به خوبی استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که اندازه های این نوع پودر برای هر نوع پرنده یکسان نیست و با توجه به نوع پرنده در نظر گرفته شده است تا بتوانید به بهترین نحو به آنها غذا دهید.

  خوردن این غذا در ماه رمضان حرام است! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید