فروش انحصاری ایران خودرو به پله سی ام رسید

بر اساس گزارش ها اعتدالایران خودرو اعلام کرد برای اجرای برنامه فروش هفتگی خود در روز سه شنبه، این هفته سی امین مرحله از طرح فروش انحصاری خود را برای سه محصول پارس بنزین، پژو 207 پانورامای دستی و توربوشارژر اتوماتیک دناپلاس اجرا می کند.

در طرح قبلی (مرحله بیست و نهم طرح فروش فوق العاده) محصولات خانواده هایما با موعد تحویل سه ماهه و البته به قید قرعه تکمیل شد. در مجموع 854570 نفر برای 2000 دستگاه شرکت کردند. 319678 نفر برای 1500 هایما S5 شش سرعته اتوماتیک (شانس از 1 تا 212) و 534892 نفر برای 500 هایما S7 (شانس از 1 تا 1070) ثبت نام کرده اند. قرعه کشی این پروژه شنبه گذشته (ژانویه 425) انجام شد.

ایران خودرو در فروش هفته جاری، همانطور که گفته شد، سه محصول این شرکت را با قیمت قطعی و حداکثر زمان تحویل سه ماهه برای فروش عرضه کرد؛ متقاضیان این طرح از امروز (سه شنبه 5 بهمن) به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه 5 بهمن ماه) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir برای ثبت درخواست خود اقدام کنید.

مراسم قرعه کشی تعیین مشتریان نهایی روتین شنبه هفته آینده (۹ بهمن) با حضور نمایندگان مراجع نظارتی برگزار می شود. پس از قرعه کشی، اسامی منتخب از طریق سایت رسمی محصولات شرکت و از طریق ارسال پیامک اعلام خواهد شد. افرادی که برای این طرح انتخاب شده اند سه روز فرصت دارند تا هزینه خودروی خود را به طور کامل پرداخت کنند.

همچنان این امکان وجود دارد که برگزیدگان پروژه های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، بتوانند در این مرحله از فروش مجدد ثبت نام کنند.

  تصمیم مهم دولت در مورد بورس در نیمه دوم 1400 - تفکر مدرن

محدودیت‌های استثنایی فروش همچنان در این زمینه اعمال می‌شود و بر این اساس، شرایطی مانند تملک خودرو برای هر کشوری، حداقل با گذشت 48 ماه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) توسط ایران خودرو و سایپا، پلیس فعال نیست. پلاک ثبت نام داوطلب، ارائه گواهی معتبر، تعیین تکلیف شماره حساب و شماره تماس اعلام شده داوطلب و ….

فروش فوق العاده به ایران خودرو به پله سی ام رسید / تحویل 3 محصول

دیدگاهتان را بنویسید