فرود مشکوک هواپیماهای باری امارات در اسرائیل

1068163 فقط خبر

جروزالم پست گزارش داد که هواپیماهای باری عظیم متعلق به نیروی هوایی امارات طی دو هفته گذشته چندین بار در فلسطین اشغالی فرود آمده اند.

بر اساس این گزارش، دلیل این پروازها هنوز مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که براساس توافقنامه دفاعی مشترکی که اخیراً توسط دو طرف امضا شده، تجهیزات امنیتی و نظامی منتقل شوند.

در دو هفته گذشته هشت فروند هواپیمای باری C-17 Globemaster در فلسطین اشغالی به زمین نشسته اند که همگی متعلق به نیروی هوایی امارات است. این هواپیماها در فرودگاه نظامی نفاتیم اسرائیل در صحرای نقب فرود آمدند و یک ساعت پس از فرود از زمین بلند شدند.

این روزنامه همچنین در بیانیه‌ای که وزارت دفاع اسرائیل در اوایل آوریل منتشر کرد، گفت: ارزش صادرات نظامی اسرائیل در سال گذشته 11.2 میلیارد دلار بوده است که هفت درصد آن به کشورهای عربی که توافق‌نامه‌هایی را برای عادی‌سازی با اسرائیل امضا کرده‌اند، بوده است. توافق. بر خواهد گشت.

امارات و بحرین در 15 سپتامبر 2020 از طریق دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا، توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را امضا کردند که پس از آن سودان و مراکش به توافقات مشابهی پیوستند.

انتهای پیام/4033/

  نکات مهمی که در مورد داروهای ضد افسردگی نمی دانستید

دیدگاهتان را بنویسید