فروتنی داماد در شب عروسی مهمانان را شوکه می کند – فکر مدرنیته

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شب عروسی یکی از متمدن ترین و زیباترین شب های همه زوج هاست، اما چگونه با یک سورپرایز فوق العاده یا ایده ای متفاوت این شب را خاطره انگیزتر کنیم؟ عروس و داماد بمانند؟ شاید ضرب و شتم؟ آنچه در این بخش می خوانیم کمی عجیب است، اما پایان خوش داستانی به یاد ماندنی را رقم زد.

در عروسی، مثل همه عروسی های دنیا، عروس و داماد در میان مهمانان می ایستادند تا کیک را بریده و سرو کنند. بعد از اینکه عروس به شکل عاشقانه کیک را برید، تکه ای از آن را در دهان داماد و داماد در دهان عروس گذاشت، اما یک بار اتفاقی افتاد که همه مهمانان را شوکه کرد، چیزی شبیه یک ضرب و شتم وحشیانه برنامه ریزی شده.

مهمانان از لحظات شاد بریدن کیک عروسی فیلمبرداری کردند که ناگهان داماد در حالی که تکه کیک را در دهان عروس می گذاشت، ناگهان عروس را به عقب هل داد و عروس که آمادگی چنین اقدامی را نداشت، به دست عروس افتاد. زمین و زیر مهمانان.

یک لحظه همه شوکه شدند. آنها نمی دانستند که باید بخندند یا نگران باشند که دعوا شود و عروس از کار داماد انتقام بگیرد. اما یک سوال، اگر شما جای این عروس بودید چه واکنشی نشان می دادید؟ مستقیم به دفتر طلاق رفتی یا رفتار او را شوخی دیدی و همه چیز به خوشی پیش رفت؟

در همین لحظه داماد نزد عروس رفت و او را بلند کرد. عروس با مهربانی گزینه دوم را انتخاب کرد و شب را خاطره انگیزتر کرد.

  هشدار کلیباف به وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه

نام عروس و داماد ذکر نشده است، اما در بیانیه آمده است که این جشن در نیویورک، ایالات متحده آمریکا برگزار شده است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257828

دیدگاهتان را بنویسید