فرصت جداسازی مهاجم و مدافع از شاگردان مجیدی

1074733 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، استقلال بر خلاف پرسپولیس هنوز وارد بازار نقل و انتقالات نشده است و مهم ترین وظیفه مصطفی آجورلو حفظ بازیکنان تیم قهرمان شده است. افرادی مانند عارف گلمی، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، آرمان رمضانی، وریا گفوری، محمدحسین مرادمند و …. چند روز بعد از پایان قراردادشان بازیکن آزاد محسوب می شوند و هنوز تکلیف آنها با این باشگاه مشخص نیست.

از طرفی استقلال برای فصل آینده باید در پست های مختلف نقاط ضعف خود را اصلاح کند اما فرهاد مجیدی در این خصوص سکوت اختیار کرده و هنوز لیستی از باشگاه ارائه نکرده است. اگرچه شنیده ها حاکی از آن است که مجیدی در اوایل فصل نقل و انتقالات استقلال را شخصا بر عهده خواهد گرفت و مسئولیت مذاکره با بازیکنان را برعهده خواهد داشت اما تا به امروز تنها شایعه حضور گل گهر وینگر سعید صادقی در این تیم به طور جدی مطرح شده است.

در بین بازیکنان فعلی استقلال احتمال جدایی محمد دانشگر بسیار زیاد است. این بازیکن در این فصل عملکرد خوبی داشت و برخلاف فصول گذشته حاشیه ای برای آبی ها ایجاد نکرد اما هرگز دیوانه همیشگی مجیدی نبود. زمانی که یزدانی و مرادمند در استقلال حضور داشتند، دانشگر به عنوان بازیکن ذخیره این تیم به حساب می آمد اما دانشگر پس از اعزام به اردو، بیشتر برای تیمش بازی می کرد اما این بازیکن از جایگاهش در استقلال خوشحال نبود و اگر بازیکن قابل توجهی داشت. پیشنهاد. . او از این تیم جدا خواهد شد.

یکی دیگر از بازیکنان مشهوری که به احتمال زیاد فصل آینده در استقلال نخواهد بود رودی زستد است. او با استقلال قراردادی 470 هزار یورویی امضا کرد اما هرگز به این رقم نرسید. اگرچه مجیدی بارها در حمایت از این ژست از این بازیکن تمجید کرده است، اما با توجه به بند قرارداد این بازیکن (توافق سرمربی برای ادامه همکاری در فصل آینده) احتمال جدایی این بازیکن خارجی از جمع آبی ها وجود دارد.

  قیمت به دلار، قیمت به یورو و قیمت به پوند امروز دوشنبه 8 فروردین 1401 + جدول - تفکر مدرن

سایر بازیکنان استقلال مانند مهدی پور و حسین زاده نیز مدعی هستند که از قطر و البته بلژیک پیشنهاد دریافت کرده اند اما تا به امروز مکاتبه رسمی با استقلالی ها وجود ندارد. با این شرایط استقلال دو بازیکن سرشناس خود را در آستانه جدایی برای فصل آینده می بیند اما باید دید مدیران این باشگاه چه زمانی رسما وارد بازار نقل و انتقالات می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید