فردا؛ برگزاری همایش «فرایند مقاومت محور کودکان».

1089956 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، احمد حسین فلاحی، رئیس فراکسیون حامیان مقاومت و آزادسازی محور قدس شریف شورای اسلامی امروز (یکشنبه 18 مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: : مسئله فلسطین و سایر کشورهایی که در سال های اخیر درگیر آن بوده اند. جنگ هایی از جمله عراق، سوریه و درگیری هایی که امروز در یمن شاهد آن هستیم وجود داشته است و موضوع نقض حقوق مردم به ویژه کودکان که هیچ پرونده قضایی برای آنها تشکیل نشده است، مورد توجه قرار گرفته است. جناح حامی محور مقاومت و آزادی قدس شریف.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از حقوق کودکان، محور مقاومت و دادخواهی علیه کودکانی که در سال های اخیر در عراق، سوریه و یمن به شدت آسیب دیده و یا قربانی شده اند، گفت: فردا دوشنبه 19 مرداد همایشی برگزار می شود. ، در ساختمان شیخ فضل الله مجلس از ساعت 10 الی 12 برگزار می شود، از سفرای کشورهای محور مقاومت برای حضور در این همایش دعوت به عمل می آید. همچنین از خانواده شهدای محور مقاومت و فرزندان محور مقاومت دعوت شده و شخصیت هایی از نیروهای لشکری ​​و کشوری نیز در این همایش حضور دارند.

فلاحی تصریح کرد: محمد باکر کلیباف رئیس شورای اسلامی نیز در همایش مذکور سخنرانی خواهد کرد و در پایان نیز بیانیه ای در خصوص حمایت قانونی از کودکان از محور مقاومت صادر خواهد شد.

نماینده مردم همدان در شورای اسلامی با بیان اینکه این همایش در راستای حمایت از حقوق کودکان آسیب دیده از محور مقاومت برگزار شد، تصریح کرد: فراکسیون حامی محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف مورد استقبال قرار گرفته است. سفیران و گروه های دوستی کشورهای محور مقاومت در همین راستا به دنبال توسعه روابط با نمایندگان مجالس کشورهای محور مقاومت است تا آنها نیز این موضوعات را دنبال کنند.

  مردم خطاب به رئیس جمهور: ما هر دو تصمیم می گیریم و اعصاب خود را خرد خواهیم کرد - یک تفکر مدرن

وی درباره موضوع قانونگذاری در حوزه مذکور گفت: متاسفانه در سالهای اخیر قوانینی با کمتر از 10 ماده و تبصره در حوزه مقاومت به تصویب رسیده است. بنابراین ما به دنبال تصویب قانون کامل و جامع در این زمینه هستیم و از سوی دیگر مشکلات میدانی و مشکلات طرف های مقابل را مد نظر قرار داده ایم.

فلاحی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی رایزنی هایی برای همسویی و پیشبرد عادی سازی روابط انجام داد، چند هفته پیش شاهد سفر رئیس جمهور آمریکا به منطقه بودیم، آنها سعی کردند رایزنی های خود و روند عادی سازی روابط با صهیونیست ها را تسریع کنند. رژیمی که موفق نشد

نماینده مردم همدان در مجلس با یادآوری نشست روند آستانه در تهران و حضور رئیس جمهور روسیه در این نشست، تاکید کرد: روسیه در بحث جنگ با داعش نقش داشت و در شکست داعش نقش داشت. امروز سایر کشورها نیز به دنبال توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران برای کمک به کشورهای محور مقاومت هستند.

رئیس فراکسیون حامی محور مقاومت با یادآوری اظهارات صهیونیست ها مبنی بر فروپاشی این رژیم پس از 80 سال، گفت: خود صهیونیست ها اعتراف می کنند که کمتر از 5 تا 6 سال دیگر رژیم عزت از بین می رود. این خبر خوبی برای رزمندگان مقاومت محور است. بنابراین برنامه ریزی برای آینده منطقه و محور مقاومت ضروری است. ایران نیز در برنامه بلندمدت خود به این موضوع پرداخته است.

فلاحی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه قرار است انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور اسرائیل باشد و اسرائیل باید از منطقه محو شود، گفت: مقام معظم رهبری نیز امروز بر این موضوع تاکید دارند، رژیم صهیونیستی خواهد کرد. کمی از تاریخ خیالی خود را ادامه ندهید، مهم حمایت از کشورهای محور مقاومت است.

  زمان برگزاری جام حذفی فوتبال زنان آسیا در سال 2021 - اندیشه معاصر

نماینده مردم همدان در شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن با ایجاد داعش در منطقه، جنگ های ویرانگر و حتی کشتار 2 میلیون نفر نمی تواند دولتی تشکیل دهد که جلوی توسعه نگاه انقلابی در منطقه را بگیرد. ما در عراق، افغانستان و سوریه به برکت مقاومت داریم، شهدا به ویژه شهدای سلیمانی و همدانی که فرماندهان مقاومت در منطقه بودند در مقابل استکبار جهانی ایستادگی می کنند. نیروهای مقاومت نیروهای فراسرزمینی هستند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اقدامات متقابل ایران علیه رژیم صهیونیستی، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری «دوران کوبیدن به در به پایان رسیده است»، پایگاه‌های ما در منطقه از پایگاه‌های مهم و راهبردی حفاظت خواهند کرد. رژیم صهیونیستی در صورت تهدید یا اقدام نادرست هدف. اما صهیونیست ها از انتشار اخبار جنگی بسیار نگران هستند و به همین دلیل میزان تلفات خود را اعلام نمی کنند.

فلاحی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر حمایت از حقوق کودکان بر اساس مقاومت گفت: این کودکان آسیب دیده از دید آزادی خواهان بین المللی مورد بی مهری قرار گرفتند و با وجود اینکه آسیب های جسمی و روحی شدیدی متحمل شدند مورد حمایت قرار نگرفتند به طوری که با برگزاری در این کنفرانس می خواهیم موضوع حمایت از حقوق کودکان آسیب دیده از محور مقاومت را به گوش جهانیان و نهادهای بین المللی مطرح کنیم.

رئیس فراکسیون حامی محور مقاومت شورای اسلامی یادآور شد: فراکسیون حامی محور مقاومت و آزادی قدس شریف حفظ حقوق همه مسلمین را وظیفه خود می داند لذا در دستور کار خود صیانت از حقوق همه مسلمانان است. حقوق ملت های ستمدیده .

  ممنوعیت عجیب و غریب برای زنان + عکس - تفکر مدرن

وی تصریح کرد: امروز جبهه مقاومت تغییر کرده و به جای سنگ موشک و پهپاد در دست دارد. رزمندگان یمنی زمانی با سلاح های ساده و پابرهنه در میدان ظاهر می شدند اما امروز سلاح های آنها به پهپادها و موشک هایی تبدیل شده است که بر سر متجاوزان فرود می آید.

رئیس فراکسیون حامی محور مقاومت و آزادی قدس شریف در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در مقابل تبلیغات مسموم و یک امپراطور رسانه ای استکبار بتوانیم موضوع فرزندان مظلوم محور مقاومت را به سرلوحه قرار دهیم. به گوش جهانیان، تا دنیا از استکبار و تجاوز و جنگ در امان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید