فردا؛ آغاز طرح ملی ضیافت ایثار دانش آموزان شاهد و ایثارگر

1087713 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سید فردین تقی زاده با اشاره به برگزاری طرح ضیافت ملی ایثارگران توسط مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان برای اولین بار با هدف افزایش آگاهی شهدا و فردوسی مشهد گفت: برگزار می شود تا دانش آموزان علاوه بر شرکت در جلسات آموزشی و فوق برنامه از زیارت حرم امام رضا (ع) بهره مند شوند.

وی گفت: 400 برادر و 400 خواهر در این دوره شرکت خواهند کرد. وی افزود: طرح ضیافت ایثار با احتساب ورود و خروج دانش آموزان طی 10 روز انجام می شود. در این طرح تصمیم بر این شد که کلاس های روانشناسی، جامعه شناسی، ایمان و بسیاری از حوزه های دیگر که به اعتقاد ما دانش آموزان در طول زندگی به آن نیاز دارند برگزار شود.

تقی زاده بیان کرد: در دوره ده روزه طرح ضیافت ایثار کلاس های آموزشی در نوبت صبح و کلاس های فوق برنامه در نوبت بعد از ظهر برگزار می شود. همچنین در این طرح مسابقات ورزشی، کتابخوانی، دلنوشته، نقد فیلم، کلاس های بصیرتی، زیارت حرم و حرم شناسی، بازدید علمی از مسابقات ورزشی، تریبون آزاد، پرسش و پاسخ، سمینارهای مشاوره و ازدواج و … خواهیم داشت. .

مدیرکل دانشجویی شهید ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به محدود بودن مدت دوره، به ساعات بیشتری نیاز داریم، برای این منظور سعی می کنیم در سال های آینده دوره های تکمیلی برگزار کنیم.

وی در خصوص مشارکت دانشجویان در طرح ضیافت ایثار گفت: معیارهای گزینش دانشجو و ظرفیت مشخص برای دانشگاه ها در نظر گرفته شد. در نهایت همه دانش آموزان به 10 کاروان تقسیم شدند که هر کاروان یک رهبر دارد.

  سهرابی: پرسپولیس ناجوانمردانه از زمین گریخت/ هیجان هواداران تراکتور

تقی زاده در پایان خاطرنشان کرد: طرح ضیافت ایثار برادران از فردا 6 تیرماه آغاز و تا 15 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. این طرح برای خواهران در ماه محرم نیز برگزار می شود.

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید