فرانکفورت 0 – 1 بایرن؛ مبادله طلایی ناگلزمان – اندیشه مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بایرن مونیخ که در سال جدید فراز و نشیب هایی داشت، در پایان دیدار لروی سانه موفق شد بر فرانکفورت غلبه کند و با یک گل جایگاه خود را در بالای جدول تثبیت کند.
بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی پاس کینگزلی کومان می توانست به گل اول برسد اما ضربه بنجامین پاوار از کنار دروازه فرانکفورت به بیرون رفت.
در دقیقه هفت، کاستیک در یک ضدحمله سریع پس از یکی دو با لیندستروم، فرصت بسیار خوبی برای بایرن مونیخ داشت که ضربه او دقیق نبود و به بیرون رفت.
در دقیقه 25 کینگزلی کومان حرکتی دیدنی از سمت چپ به عمق زمین انجام داد و پس از عبور از سد دی کاستا به دروازه فرانکفورت شوت زد که کوین ترپ با واکنشی خوب دروازه تیمش را نجات داد.

در پایان نیمه اول هینترگر چندان خوب نبود که جاشوا کیمیچ توپ را دریافت کرد و سعی کرد دروازه فرانکفورت را باز کند اما باز هم کوین ترپ با واکنشی خوب ضربه را دفع کرد. اتفاق مهمی در دروازه دو تیم رخ نداد و نیمه اول با تساوی به پایان رسید.
روبرت لواندوفسکی در دقایق ابتدایی نیمه دوم و حرکت و پاس دیوید اوپامکانو فرصت خوبی برای گلزنی مقابل دروازه فرانکفورت داشت اما تعلل این بازیکن باعث شد تا کوین ترپ توپ را در اختیار بگیرد.
در دقیقه 54، ضربه ایستگاهی مستقیم جاشوا کیمیچ، موقعیت بسیار خوبی را برای بایرن مونیخ ایجاد کرد، اما ضربه سر نیکلاس سالی توسط ایندیکا از روی خط دروازه فرانکفورت دفع شد.
روبرت لواندوفسکی در مقابل دروازه فرانکفورت موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت که ضربه او از روی دو قدم را کوین ترپ با واکنشی عالی مهار کرد.
اما در دقیقه 71 بایرن مونیخ اولین گل را به ثمر رساند. با پاس در عمق کیمیخ بود که لروی سانه بازیکن تازه وارد در موقعیت تک به تک قرار گرفت و موفق شد با یک ضربه دقیق گل اول بایرن مونیخ را به ثمر برساند. بایرن روند بازی را به خوبی حفظ کرد و در نهایت با همین گل فرانکفورت را شکست داد.

  رئیس جمهور جشن ملی اتریش - تفکر مدرن را تبریک گفت

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276759

دیدگاهتان را بنویسید